Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok épp, a babakocsi kiválasztása nagy dilemmát okoz. És az apósom már legalább második alkalommal kérdezte meg,teljesen komolyan, hogy kell az a babakocsi egyáltalán??! Hova megyünk vele?! Egyszerűen nem értem, hogy ezt hogyan gondolja és miért... Nagyon felbosszantott vele. Egy racionális megoldás jutott eszembe, hogy esetleg megvenné ő, de amilyen skót, ez szinte kizárt. Szóval nem értem. Van olyan köztetek, akinek nem volt? Nekem első babám, de egyszerűen nem értem, hogyan lehetne nélkülözni ezt az eszközt? Legyek állandóan a lakásban a gyerekkel?! Természetesen fogok venni, nem tantorít el, csak próbálom megérteni az újabb hülyeségét.

2021. ápr. 24. 22:34
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Beszéli a hóhér... Azt vesz, amit szeretne. Én annyit mondtam, hogy a jelenlegi tapasztalataim alapján nem vennék ennyiért babakocsit, mert nem fogja kihasználni és töredék áron lehet eladni. Persze ha valakinek annyi pénze van, hogy nem tudja hova rakni, az tegye.

Az autós hasonlat meg nem állja meg a helyét, mert egy autót hosszútávra veszel. Egy babakocsit pár hónapra. De még mindenkinek szíve joga azt venni amit a legjobbnak lát 😏

2021. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!