Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő miért ilyen erőszakos?

A védőnő miért ilyen erőszakos?

Figyelt kérdés

A védőnőnk a státuszon amit oltás követett volna olyan szinten felhúzott.

Az 1 éves lányom nagyon nyugodt baba szinte sosem sír.

Erre a védőnő megakarta mérni a súlyát de a Kicsi valamiért nem akarta és szó szerint úgy sírt mint eddig soha.

A védőnő meg szorította volna bele a mérlegbe.

Erre én kikaptam a mérlegből s nem engedtem.

A hosszàt is mérte...

A gyerek végig ellenkezett.

Szerintetek normális ez?

Hogy egy rendesen ráerőszakolta a mérést?

Ti mit tennétek?

Mit lehet ilyenkor tenni a védőnővel szemben?

Nálunk ez már bántalmazás nem?

Anyukák segítsetek!



2021. máj. 25. 22:12
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
82%

Ráerőszakolta a mérést? Akkor te is ráerőszakoltad a mérést szegény gyerekedre, mert odavitted🤦‍♀️

Amúgy meg vannak kötelező státusz vizsgálatok, és ha megfeszülsz se fogják hagyni, hogy azért, mert te nem vagy komplett és gyerekbántalmazást képzelsz egy lefogáson, ami kb. 10-20 mp, hogy kihagyják a vizsgálatot, mérést.

2021. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
85%
Baszki nálunk a két hónapos babátol agyvizet vettek. Láttál te már olyat? Hát remélem sose fogsz... Ez hol gyerekbantalmazas Mimoza???
2021. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 qkker1 ***** válasza:
75%
Ritka hisztis pitsa vagy kérdező!
2021. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
81%

"Anyukák segítsetek!"


Hát segítettek. Te orvosi eset vagy kérdező.

2021. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
77%

Ráerőszakolta a mérést? Bántalmazás? Emiatt bosszú a védőnő ellen?


Úristen! Ez gáz.

Ilyen szolgalelkű nem lehetsz. Ha a gyerek kötőhártya-gyulladásos lesz és kézzel-lábbal tiltakozik, csak hogy ne cseppents a szemébe, akkor majd te ott fogsz ülni felette zokogva, hogy "légy szíves, kisfiam, engedd meg, hogy belecseppentsek a szemedbe, hogy kigyógyulhass, mielőtt még megfertőznéd az egész családot"?

2021. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
88%

Jézus Mária! Ez komoly? Azonnal rohanj a rendőrséghez, megkínozták a gyereked! Ráerőszakolta az a némber a kötelező státusz mérést, hát mit képzel magáról?


Amúgy kérdező, neked szerintem nincs ki mind a négy kereked. A gyerekeddel semmit nem csinált, valahogy le kellett mérnie. Valahogy le kellett mérnie. Ez nem gyerekbántalmazás.

2021. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
15%

Elèg gàz, hogy mindenki szerint ok, hogy a vèdőnő lenyomta a gyereket. Ha sìr, nyugtalan a gyerek, előbb meg kell nyugtatni, hogy együttműködő legyen.

Elèg sok fogaszati kezelèsen esett àt a gyerekem, màr 10 hònapos koràtòl. Közelèbe nem engedtem volna olyat, aki nem tisztelettel fordul a gyerek felè.

Egy normàlis, gyerekekkel foglalkozò szakember rà tud venni a szülővel közösen egy gyereket az együttműködèsre. Ha a vèdőnő egy sima mèrèst nem tudott megoldani, akkor hogy oldana meg valami bonyolultabbat?

2021. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
89%

17. Itt mindenki anyuka ugyanúgy mint te meg én is. Nyilván nem szó nélkül erőszakkal nyomta vissza a gyereket védőnő, hanem csak pár pillanatig ott akarta tartani amíg mér. Egy egy évest nem tudsz lenyugtatni pár mp alatt, a mérés is kb ennyi, gondolom kint vár a következő szülő a gyerekkel.


Szóval nehogy már ez komoly problémát jelentsen könyörgöm.


Az enyém volt hogy visított mint az újévi malac, akkor is megmertuk közösen a védőnővel.


Ja és nem lett lelki nyomorék a gyerek csak szólok. 😉

2021. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
95%
Akkor oltást sem kapott, mert sírt?
2021. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező ezzel azt ered el, hogy egy életképtelen gyereket nevelsz fel.


Mi lesz ha megloki valaki a játszón vagy a bölcsiben? Neadjisten megharapja egy másik gyerek? És te nem vagy ott, hogy kikapd a kezük közül?


Ennyire ne legyél ilyen, mert a gyerek issza meg a levét.

2021. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!