Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott az öltözködési...

Megváltozott az öltözködési stílusod szülés után?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 20:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos a megmaradt pluszkilók miatt, és mivel én is bankos vagyok:) inkább "játszósabbakra" cseréltem, de azért arra figyelek, hogy ne legyek slampos.
2010. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Igyekszem divatosan öltözködni. Olyan 7-8 hónapig szülés után még a terhes cuccaimat hordtam, nem fértem bele a régi ruháimba, utánna életem lett, fogytam egy 15 kilót, de a régi ruháimba nem fogytam még bele, így tavasszal ruhatár csere volt, vettem pár új farit, fari minit leggingsel, felsőket, szandit papucsot balerina cipőket. Próbálok nem elasszonyosodni trendi maradni. Reggel Kis hajvasalás, szemel kifestem és már szépnek érzem magam:)
2010. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
igen. Mégpedig azért, mert eddig a munkámból kifolyólag olyan helyekre jártam, olyan emberekkel találkoztam, ahol elvárás volt az elegáns öltözködés. Most meg olyan helyekre járok, ahol a praktikusság dönt: kirándulás, séta, sok idő kocsiban, gyerekcipelés, piacolás. Szépen elegánsan (fekete, kiskosztüm, hosszú ruha) már csak templomba vagy alkalmakra öltözök fel, egyébként mackónaci (nem kitérdelt), lapos papucs a nyerő. A szupermarket és a heti bevásárlás, illetve az egyetem azért még megérdemli a nyári szoknyát, magas talpú papucsot.
2010. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Persze én is igyekszem nem el "asszonyosodni". Általában mindig rövidnagrág, farmer, top volt a nyerő nálam is, de már a rövidebb topokat nem veszem fel, pedig csak 3 kg választ el a terhesség előtti súlyomtól. Mostanában nagyon szeretem a szoknyákat, amit eddig föl sem vettem. Sokkal több olyan cucc van a szekrényemben, ami kicsit csinibb mint egy top, de nem túl elegáns. Cipőben még mindig a lapos, az a kényelmes. Persze itthon én melegítő, top.

2010. aug. 25. 21:48
 15/35 A kérdező kommentje:
És függ attól hova megyek a gyerekkel.
2010. aug. 25. 21:50
 16/35 anonim ***** válasza:

Határozottan igen!Én is hasonlóan hozzád,kedves kérdező,azelőtt nem voltam szoknyás,inkább sportos,farmeres pólós voltam.

Bezzeg most (ahhoz képest) sokkal nőiesebben öltözködöm.

Na nem magassarkú,meg fekete kiskosztüm,hanem szoknyák,lenvászon nadrágok,nőcisebb felsők!


Ja,és amiben még változtam,hogy mikor terhes lettem nagyon-nagyon vékony voltam...De most a szülés után normális lett a súlyom.(15 kg-ot híztam,de kellett is)Így viszont az összes régi ruhámat dobhattam ki,és vehettem újakat!

És nem szeretem szülés óta a rövidebb pólókat!Minél inkább hosszabb,annál jobb.Nem szeretem a nagyon szűk nadrágokat,és felsőket.Inkább egy kicsit lazábbak legyenek.

2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Hát tényleg ugyanúgy vagyok én is mint Te Kedves utolsó.
2010. aug. 25. 21:52
 18/35 anonim ***** válasza:

OFF


Ti hordtok magas sarkú cipőket?

Csak mert szülés óta én egyszer vettem fel egy nem is túl magas,fa papucsot,de olyan hülyén éreztem magam,amint toltam a babkocsit...:P


JA,és ezek után valaki még be is szólt az autóból...nagyon rosszul esett!


Szóval "illik" ,vagy nem?

2010. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Nem csoda,hogy hülyén éreztem magam a BABKOCSIVAL :D


Szóval babakocsit akartam írni!

2010. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3. bankos.

A magassarkú cipők, csizmák a szülés óta (2 éve) a szekrény legalján vannak, és a kosztümök, blúzok, csinos ruhák, nadrágok is. Mostanában leginkább farmert hordok pólóval, rövidgatya is farmer. Lapos papucs vagy balerina cipő.

2010. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!