Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott az öltözködési...

Megváltozott az öltözködési stílusod szülés után?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 20:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nőtt a lábam. :((( Épp most szanáltam a cipőimet, mi az, ami már tutira nem lesz jó, és mi az, amibe talán még valaha beleférek. Viszem a családsegítőbe a nagy zsákot. :((( Persze biztosan fognak neki örülni, csak én nem örülök annak, hogy nekem nem sok hordható darabom maradt. Bár abból a szempontból jó, hogy már a terhesség alatt szélesebb volt a lábam, így már akkor beruháztam plusz egy-két új darabra, de azért az nem ugyanaz...

Egy bankos. :D

2010. aug. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Na a lábam akkor ezek szerint nem csak nekem nőtt:)

Sok cipőt nekem is el kellett raknom, mert nem jó:(

ja és én sem bankos vagyok:)

2010. aug. 26. 08:47
 33/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Pontosan ugyanaz a méretem, mint a terhesség előtt, ezért az eddigi ruháimat továbbra is hordom. A különbség annyi, hogy magas sarkút mindössze 1-2* vettem fel, de ez is csak azért van, mert nem bírom magas sarkúban tolni a babakocsit.

Ugyanakkor bátrabban felveszem a csini ruháimat, mert ha a babakocsit tolom, csak megbámulnak, de nem szólnak be... Amíg nem volt baba, folyton beszóltak, meg füttyögtek, ezért csak akkor öltöztem ki jobban, ha a párommal mentem valahova.

2010. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szia!

En is szinte ugyanugy oltozkodok. Bar maradt rajtam is par plussz kilo ezert pl. amibol kint van a hasam az szoba se johet de amugy maradtak a feszes cuccok.

Ugy tunik en vagyok az egyetlen aki megmaradt a magas sarkuk mellett. En mindig nagyon szerettem es most is szeretem. Mondjuk nem jatszoterezeshez hanem ha megyunk valahova.Viszont en nem birok lapos talpukba menni ezert en a magas talpu papucsokat es cipoket tartom elonyosnek,a tusarok marad az alkalmakra.

Setahoz egy magas talpu papucs, farmer es egy csini feszes topp meg ov a nyero. Mindig sminkelek es megcsinalom a hajamat is,bar a hatkozepeig ero hosszu hajam ugy a legszebb ha kifesulom es kiengedem.

Ha Apaval megyunk johetnek a miniszoknyak is. Most nyaron az egeszen rovid nadragok jottek be nekem. Amugy szeretem a jo minosegu szabadido gatyakat is mert vannak koztuk nagyon csinosak.Ezekhez pedig van nehany sportos toppom es ilyenkor edzo cipot huzok es felkotom a hajam.

Szoval en hangulatomtol fuggoen oltozkodok.

Engem is sokan "megbamulnak" be is "szolnak" de engem nem zavar amig nem csunyat mondanak.

2010. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 bettineni ***** válasza:

Itthon legtöbbször plüss melegitö, v nyaku vagy nyithato felsöresszel. Bar a cipzaros felsö zavaro lehet szoptataskor, nehogy megnyomja a kis arcat,szemet. Szoptataskor zavart, ha esetleg öv volt rajtam, feltem, nehogy megsertse a babat.

Ha nagyon slamposnak ereztem magam, akkor több idöt töltöttem a haj es köröm apolassal stb.

A kenyelmes ruhadarabok egeszsegesebbek es praktikusabbak, ezert kitartottam mellettük.

A melltartoval voltak-vannak gondjaim, nem letezik olyan, amelyik elbirna ilyen szep nagy ciciket.

Az elsö setaltataskor viszont direkt nem vettem fel mely dekoltazsu felsöreszt. Komolytalannak tartottam. Ugyanakkor praktikus lehet, ha nem vagyunk otthon es könnyen nyithato a felsönk (a szoptatas miatt)

Ha jobb idö lenne, en is szivesebben hordanek szoknyat, mint a terhessegem elött.

Szeretnem lecserelni a ruhataramat es vilagos, nöies, ugyanakkor kenyelmes ruhakat vennek. Egy kisbaba mellett furcsan ereznem magam sötet ruhakban.

Sajnos egyenlöre tul kicsi a babam, hogy vasarolni menjünk, de mar alig varom.

2011. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!