Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki fiú babára otthon lányos...

Ciki fiú babára otthon lányos rugikat adni?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz fiú a pocaklakó. Mikor a lányomnak vásárolnom kellett rugikat igyekeztem uniszexet venni, de nem mindig sikerült. Néha becsúszott egy-egy bézs nyuszimintával, vagy fehér alapon apró szivecskék, vagy szintén fehér alapon egy forintos nagyságú virágok. (Mindet a tescóban vettem.)

Természetesen elmenős ruhákat vásárolnék, szigorúan fiúsat, na de otthonra nem mindegy milyen rugiban van? Viszont ha lefényképezem, vmilyen okból akkor meg olyan ciki. De sajnos nem igazán van pénzünk új ruhatárat vásárolni. Vidéken élünk itt a túriban csak nagyon használt, kinyúlt és plüss rugik vannak azok meg nem jönnek be nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ítélkezők kíméljenek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 26. 10:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A bézs az uniszex szin...én otthonra ráadnám ezeken nyugodtan,kivéve a rózsaszint.
2010. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki mi 3 lány után örököltünk ruhákat a fiamon volt már piros nadrág is.

Itthon nem mindegy mibe van.

A felnőtt férfiak is hordanak piros, rózsaszín, lila inget, pulóvert.

2010. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk a lányomnak van fiús ruhái.Kombinálom őket lányossal és a kutya nem szólhat bele,de amúgy se.Pl.: Kék ujjatlan rugit rózsaszín bodyval kombinálom.Hiába,fiú uncsitesónk van!Utcára lányosan öltöztetem természetesen...:))

Nyugodtan adj rá olyan ruhát otthonra,ami éppen van.feleslegesen nem kell költeni,ha nem muszáj.

2010. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom van és én nem szeretem a tipikus lányos ruhákat, sok kéket veszek neki mert kék a szeme és nagyon jól áll rajta, sokszor viszem kékben és meg is kérdezik, hogy fiú e , de engem nem zavar, szeretem a kéket és a rózsaszínt pedig nem. Majd úgyis eljön az az idő mikor ő akarja a rózsaszín ruhákat, természetesen akkor megkapja , ha akar tetőtől talpig rózsaszínben lehet de most még őt nem érdekli úgyhogy sok kéket kap!

A bézs és a fehér különben is jó kislányra és fiúra is.

Én nem foglalkoznék vele a helyedben, hogy otthon mibe van! Add rá nyugodtan!

2010. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem mondom, hogy nagyon csórók vagyunk, de igencsak be kell osztani a pénzünket. A lányomról nagyon sok szép rugi megmaradt, mert szerencsére nem volt egy bukós fajta, és a hozzátáplálásnál sem volt jellemző, hogy leette volna magát. Rózsaszínt én sem adnék rá. És mint írtam elmenősnek veszek 2-3 garnitúra vagány fiús ruhácskát.

Elgondolkodtató, amit egyikőtök válaszában olvastam: a felnőtt férfiak is vesznek fel rózsaszín, lila, vagy piros inget (és milyen jól áll nekik, bár nem mindegyik pasinak).

2010. aug. 27. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!