Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés után sír a babám....

Fürdetés után sír a babám. Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés
Lassan 6hónapos a kisfiam, eddig 1-2 alkalom kivételével mindig sír (inkább üvölt) amint felteszem fürdés után a pelenkázóra, mindaddig míg fel nem veszem, néha tovább is. Az elején azt gondoltam még pici, minden új neki. Na de azért 6hónap alatt igazán megszokhatta volna, hogy igen ez jön. Nem nyúzom, mindig óvatos vagyok, énekelek neki közben. Más járt így?

2021. aug. 15. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom most egy éves. Az utóbbi 2-3 hónapban kezdte a fürdés utáni sírást. Én ülve teszem a pelenkázóra. Megtörlöm, bekrémezem (ő is "segít" :)) feladom rá a bodyt és csak ezután fektetem le pelenkázni. Persze ez csak stabilan ülni tudó babával működik.
2021. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!