Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés után sír a babám....

Fürdetés után sír a babám. Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés
Lassan 6hónapos a kisfiam, eddig 1-2 alkalom kivételével mindig sír (inkább üvölt) amint felteszem fürdés után a pelenkázóra, mindaddig míg fel nem veszem, néha tovább is. Az elején azt gondoltam még pici, minden új neki. Na de azért 6hónap alatt igazán megszokhatta volna, hogy igen ez jön. Nem nyúzom, mindig óvatos vagyok, énekelek neki közben. Más járt így?

2021. aug. 15. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Öt-hat éves korára abba hagyja majd.
2021. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Fazik szerintem. Nekünk akkor hagyta abba amikor előtte befutottem(teli babanal), nyárinal pedig előtte kb.1 órával kikapcsoltam a klímát.
2021. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A lányom még mindig sír olyankor. Azért már néha el lehet terelni a figyelmét, de nem mindig. 14 hónapos... én sem jöttem rá az okára, szerintem csak szimplán nem tetszik neki a törölközés/öltözés, meg hogy ki kellett jönni a kádból. Amint fel van öltöztetve, és mehet meginni az esti tejitalát, már fülig vigyor.
2021. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Márciusi. Akkor még fűtöttük a szobát, ugyanúgy sírt.

1es: mindig azt mantrázom, hogy 18évesen tuti nem fog már sírni :D

2021. aug. 15. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg ha magával viszi a fürdőjatekot?
2021. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is ugyanez van. 4 hónapos. Fürdeni imád, de a törölközést, öltözést végigüvölti. Egyszer majd abbahagyja. Minden változik, meglátod. Nálunk ő a harmadik baba. Nem akarok fenn ilyeneket.
2021. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Én hasra tettem,hogy bámulja magát a tükörben (van nem messze egy tükör) addig felbűvészkedtem rá a pelenkát,és a ruhát.Vagy adtam oda játékot,fogkrémestubust,tusfürdőt hogy cseszegesse egy-két percet ameddig túl vagyok rajta.

Isten igazából kényelmesebb is volt.😌

2021. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Másfél éves a lányom, még mindig méltatlankodik ilyenkor, sőt, mostmár az összes pelenkázás egy harc, úgy üvölt néha, mintha nyúznánk 😂
2021. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nem én rontok el valamit :D
2021. aug. 15. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Az én fiam azért sírt mert imádott fürdeni és utálta ha vége. Nem emlékszem mikor szűnt meg, de azt tudom, hogy másfél évesen sem szeretett kijönni a kádból. Bár ekkor már nem sírt, de méltatlankodott.


Na ne félj, most közel 3 évesen meg kb úgy kell betuszkolnom a kádba 🤣

2021. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!