Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mikor kezd el szófogadóbb...

Kb mikor kezd el szófogadóbb lenni, értelmesebb egy egy éves gyerek?

Figyelt kérdés
2het mulva egy eves a fiam, de annyira szofogadatlan meg mindig, mikor lesz az ha raszolok nem csinalja, amit nem szabad? Nagyon faraszto, egyre rosszabb, nem lehet kordaban tartani, kiabal ok nelkul, minden apro porszemet a szajaba kapkod, aztan ha kiveszem a szajabol egtelen orditas vergodes van, arcon csapkod folyamatosan. Probalom picit nyugisabban nevelni, de elfogy a türelmem neha mar, jatszoterre se szivesen viszem, amit ott muvel.. Sztem ciki ha vergodik egy gyerek. Neha meg annyira csendesen eljatszik magaban, hozza se lehet szolni. Az ejszakai alvas is szornyu, akkor is orditozik, nem tudjuk miert, pedig koztunk alszik, sajat agyaban kb 1 orat alszik, egyebkent ténylegesen nem ebred fel soha.. Sőt felebresztem, hogy ne orditson. Masnak is ilyen a gyerek? Ezek mennyire normalis dolgok? Nekem eleg idegesítő, mert mi nem ilyenek vagyunk,én szeretnem, ha fegyelmezetten viselkedne. Hogy tanithatnam meg erre?

2021. szept. 9. 09:46
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom itt vagy e még, csak szeretnek erdeklodni, h vegul mi lett veletek azota? Remelem jobban alakultak a dolgok , koszonom, ha valaszolsz
2023. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!