Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes komolyan...

Mennyire érdemes komolyan venni a védőnői, orvosi tiltásokat etetés itatás területén?

Figyelt kérdés
gonodolok itt a tejkészítményekre kukira, kekszre, pudingra. Ti mikortól adjátok.? Tanácstalan vagyok mert tudom, hogy mi is anno tehéntejen nőttünk fel, viszont ma meg szennyezettebb világban élünk mint anno. De én spec már szívesen adnék neki joghurtot vagy krémtúrót. desszertként. 5 és fél hós kisfiú anyukája. (Van tejem csak szoptatok, meg idáig gyümit és sütőtököt kapott.)
2008. dec. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
75%
tejterméket 10 hó után, savanyítottat.sima tejet én még mindig nem adok fiamnak pedig két éves múlt.....persze amibe van tej pl gríz azt eszi csak sima tejet nem.igen írtad h mi azon nőttünk fel...igen ám de akkor más volt összetétele, nem ilyen gagyi
2008. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
81%
ui joghurtot, krémtúrót rudi túróját 8 hó után, de 7 hónaposan kezdheted de csajk babásokkal...még boltival ne
2008. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
25%

Szerinted rosszindulatból mondják, amit mondanak? Vagy tudatlanok? Én nem hiszem. Az viszont a tudatlanságnak egy jele (már bocs), hogy 5 és fél hónapos szoptatott babának gyümölcsöt meg sütőtököt adsz. Már csak joghurt, meg desszert kellene a bélbolyhok végleges elpusztításához, az allergia jó alapos megalapozásához, meg a pici testének mindenféle méreganyagokkal való telepakolásához (A bélrendszere ugyanis fél éves koráig nyitott, az összes káros anyag egyenesen a véráramba jut!)

Szívesen adnál neki olyan dolgokat, amelyek hosszú távon tönkreteszik az egészségét, jövőjét? Én nem hiszem...

2008. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
90%
első válaszoló vagyok...már bocsi de ébn is adtam fiamnak 4 hós korától gyümit, 5 hósan más főzeléket, s szoptattam, ezt mindenki döntse már el maga,mikor kezdi hozzátáplálást persze ésszel....meg ki tudja kit mi visz erre h elkezdje engem pl h kisfiam nagy volt s nem bírtam már csak szoptatni, 4 hósan 8900gr volt!!ja s nem lett baja, makkegészséges, 2 éves s nagyon nagy még mindig 100cm, 16kg
2008. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóhoz. Én is nagyából be tartom ezeket a szabályokat. De mit fogunk akkor csinálni,ha 20év múlva kiderül így csináltu rosszul.és ez vot a legnagyobb baklövése az anyukáknak.Én ezen rengeteget gondolkodom.Nem tudatlanok a védőnők és stb. de őket is csak tanitják.Hiszen a tejbotrány is pár éve jött be,előtte minden oké volt.Ha mi is így járunk 20 é v múlva akkor mi van?
2008. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem tudhatjuk mi lesz 20 év múlva....írtam tejet nem adok neki, s már 2 éves....de nekem doki mondta plh kezdjem el, mert nem akart neki tápszert.csak írtam h ha vkinek jólesik akkor kezdheti, na persze nem tejtetmékkel .
2008. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
88%
Ja és én is adtam neki 4 hós kortól azokat a bébi ételekt amik a korához illök.Igaz mi táposok voltunk
2008. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi nem neked ment,hanem az előtted írónak,aki szerint 5,5 hós babának hogy klehet püréket adni,csak pont egy időbe irtunk
2008. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
88%
akkor nem értelek, h miért írtad h 5 hónaposan gyümit sütőtököt akar adni....azért mert szoptat??sztem nem baj, én is szoptattam még 8 hós koráig
2008. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
32%
Tápszeres babáknak sem szabad fél éves kor előtt mást adni. Nem most fog kiderülni, hogy mi baja lett tőle, és nem is két éves korában. Majd később... Ekcéma, allergiák..., és akkor még csak az enyhébbeket említem. Nem értem, miért nem lehet ennyit megtenni egy babáért, miért kell erőltetni, hogy 4-5 hónaposan már mást kapjon? Elég megnézni a mi korosztályunkat, szép kis egészségi állapottal büszkélkedhetünk, köszönet a 6 hetes korban elkezdett almáért, meg egyebekért.
2008. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!