Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes komolyan...

Mennyire érdemes komolyan venni a védőnői, orvosi tiltásokat etetés itatás területén?

Figyelt kérdés
gonodolok itt a tejkészítményekre kukira, kekszre, pudingra. Ti mikortól adjátok.? Tanácstalan vagyok mert tudom, hogy mi is anno tehéntejen nőttünk fel, viszont ma meg szennyezettebb világban élünk mint anno. De én spec már szívesen adnék neki joghurtot vagy krémtúrót. desszertként. 5 és fél hós kisfiú anyukája. (Van tejem csak szoptatok, meg idáig gyümit és sütőtököt kapott.)
2008. dec. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
54%
Márti az én babóm 7 hónapos az elözö választ is én írtam hogy mivolt régen,és mi vagyunk a hulladékok akik tápot kaptak
2008. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
72%
Le irom még egyszer márti neked
2008. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
85%

most ezt edit írta?? a 30 éveseket h genetikai hulladék??

Én 27 éves vagyok, s még jól::)Kisfiam 2 éves ő is jól van...amúgy nem tudunk mit csinálni tényleg szarabb élni mint anno....ez van.márti

2008. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
69%
ok értem csak írd od a neved::) s akkor te most elkezted hozzátáplálást??Mikor 4 v 6 hótól??
2008. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
85%
A szabályokat nagyából be tartom.De én attól félek hogy 20 év múlva kiderül hogy pont ezzel ártottunk.Én már 4 hósan elkezdtem adni neki a püréket amit lehet,valaki azt állítja hogy 6 hónap alatt nem kaphat mást csak anya tejet vagy tápot avval nem értek egyet
2008. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
78%
Edit vagyok,igen én írtam a genetikai hulladékoat annak a személynek aki 74%-os válaszokat ad,de úgy látom ki szállt a buliból
2008. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
85%

Oké világos, kicsit szőke vagyok::)

Nem ártunk sztem hisz gondolom Te is mindenből legjobbat adod neki...én is gyerekorovosra hallgattam szabályokat olyannyira betartom, h 2 évesen csapvizet nem ivott tejet se, csokit is csak hébe hóba egy hónapja)pontosan most 26hós)szóval túlzásba is viszem de azt hiszem mindig lesz aggódás, ez a dolgunk.....amúgy nekem doki is mondta anno, h gyerekek 8 hóig fogadják el legtöbb új ízt ezért érdemes elkezdeni 4 hósan a táplálást

2008. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
85%
ja márti voltam:)
2008. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
85%

beszállok:edina vagyok

a mai korosztály se attól az egyfajta tápszertől lett genetikai hulladék, hanem amit felnőttként megeszünk sok sz..rt attól.

és egyetértek ,nagymamám múltkor mesélte mi volt annak idején, ha nem volt tejci.

felestej.fél tej+víz.tehéntej, meg egy kis búzadara bele.már akár egy hónapos babának is.és 4hónaptól máj.

és szerintem is ők az egészségesebbek.

a mi orvosunk is azt mondja várjak 6hónapig.mire?1hetes kora óta csak tápszeres.most 4,5hós.kostolgatunk gyümi pürét, aztán fokozatosan...

2008. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is doki mondta.Én azért kicsit lazább vagyok nálad.Be tartom a szabályokat ugy ahogy, de azért néha el engedem magam.Tudod az én babóm szívbeteg tőlem örökölte,majd operálni fogják,és én ugy fogom fől hogy ha valami katasztrófa történne legalább tudja mi volt a finom.Elméletileg nem komoly a dolog én is túl éltem de akkor is
2008. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!