Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes komolyan...

Mennyire érdemes komolyan venni a védőnői, orvosi tiltásokat etetés itatás területén?

Figyelt kérdés
gonodolok itt a tejkészítményekre kukira, kekszre, pudingra. Ti mikortól adjátok.? Tanácstalan vagyok mert tudom, hogy mi is anno tehéntejen nőttünk fel, viszont ma meg szennyezettebb világban élünk mint anno. De én spec már szívesen adnék neki joghurtot vagy krémtúrót. desszertként. 5 és fél hós kisfiú anyukája. (Van tejem csak szoptatok, meg idáig gyümit és sütőtököt kapott.)
2008. dec. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
85%
Te melyik oldalt olvasod? Kszólja le a tápos babákat, Itt szerintem mindenkinek tápos a baba Edit voltam
2008. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
85%
én szopiztam 1 évig, férjem 32 éves s totál tápos volt, öccse is s semmi bajuk.....na biztos egyénfüggő, de 6 hetesen dőt előbb tényleg adtak már almalevet, meggylevet....ja amúgy nekünk is gyümilétől volt mindig kaki...márti
2008. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
53%
A nagyapám 75 éves azt se tudja mi az hogy táp.Csa a feles tejet ismeri.Mai napig 10km bicilgizik,autót vezet,nyugdíj melett dolgozik 24-48órába.Semmi baja az öregnek mint egy 50-éves. Ezt csak arra írom hogy a régi öregeknek akik nem ettek tápot semmi bajuk.Edit voltam
2008. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
65%

edinának mekkora babája??

Én fiam 8 hónaptólkapott kis tápszert beba t mert nem kellett neki szopi többé....de elég is volt éppen szoptatás) 8 hónaposan adtam neki joghurtot stb is...savanyított tejterméket.remélem tényleg nmem lezs később allergiás-márti

2008. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
83%
Olyan felesleges ez a hiszti, amit itt csináltok. Persze, hogy oda kell figyelni a baba étrendjére, de azért ekkora cirkuszt csinálni belőle! Másrészt azért arra már rájöhettetek volna, hogy ha 20 év múlva a babátokkal (akkor már nagylányotokkal, nagyfiatokkal) lesz valami probléma a kutya nem fogja megmondani, hogy azért van-e, mert tápszeres, vagy mert 5 hósan kapott gyümit és nem 6 hósan stb, stb, stb. Az a helyzet, hogy senki sem tudhatja 100 %-osan biztosan azt, hogy mi a leghelyesebb. Azokat a dolgokat kell szerintem betartani, amelyek indokoltsága ész érvékkel megmagyarázható. Pl. hogy zsiradék kell ahhoz a babának, hogy a zsírban oldódó vitaminokkal is tudjon kezdeni valamit, vagy ha a glutén bizonyíthatóan kárt tesz a beleiben, akkor át kell térni a gluténmentes étkezésre. Nem azon kell agyalni, hogy 5 vagy 6 hónaposan kap-e először gyümit a babóca :-) Nem őrültök ebbe bele :-) Senkit nem akartam megbántani, csak gondolkodjatok el rajta. :-)
2008. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
40%

Óóó bocsika ,ezt az oldalt olvastam képzeld el!!

De ugy jött le nekem mintha lenézték volna a tápos babókat!!

Miért kell egyből támadni??!!! Nem sértettem meg senkit azt hiszem!!

2008. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
42%
935 OSNAK...NEM HISZTIZÜNMK SZTEM MÁRCSAK HÁRMAN BESZÉLGETTÜNK EDIT EDINA S ÉN BABÁNKRÓL, H KINEK HOGY VAN HOZZÁTÁPLÁLÁS...NEM ÉRTELEK....ÉN MÁR EZEN RÉG TÚLVAGYOK, KISFIAM 2ÉVES...MÁRTI
2008. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez nem vita, és hiszti,csak mindenki véleményt írt.És az elején kicsit össze kavarodtunk 3-an azt goboztuk ki egy pár oldalon keresztül.Edit
2008. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
42%
69% OSNAK....DEHOGY TÁMADUNK...MIÉRT LENNE BAJ TÁP??Most mi a baj??
2008. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, nem vettem észre,hogy ez már nem a gyakori kérdések, hanem 3 személyes fórum :-)
2008. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!