Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes komolyan...

Mennyire érdemes komolyan venni a védőnői, orvosi tiltásokat etetés itatás területén?

Figyelt kérdés
gonodolok itt a tejkészítményekre kukira, kekszre, pudingra. Ti mikortól adjátok.? Tanácstalan vagyok mert tudom, hogy mi is anno tehéntejen nőttünk fel, viszont ma meg szennyezettebb világban élünk mint anno. De én spec már szívesen adnék neki joghurtot vagy krémtúrót. desszertként. 5 és fél hós kisfiú anyukája. (Van tejem csak szoptatok, meg idáig gyümit és sütőtököt kapott.)
2008. dec. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
85%
A %-ot nézd márti 85% az enyém edit
2008. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
77%

A második hozzászólónak irom ,nem igaz hogy fogja a székletet ,nekünk pont hogy a tápszer hozta redbe a kaksinkat!!

Az anyatejtől nem volt 5 napig és igencsak szenvedett, fájt a pocakja szegénykémnek!!

majd 2 hótol ettük a Milupa milumil HA t és tök jó volt!! üdv egy 4 hós baba anyukája

2008. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
85%
EDIT SAJNÁLom babót, de semmi baja nem lesz biztosan ha neked is ez van s jól vagy...edina neked meg igazad van teljesen én se értem mire várni 6 hónapig...írtam én lelkiismereten szoptattam 8 hónapig, igaz biztos velem van abaj de én nem szerettem szoptatni.....nem tudom miért...alig vártam h elkezdjük hozzátáplálást...de nem volt nekem ilyen időpont h mikortól, 4 hós oltáson beszéltük meg mert h nagy baba volt....5 hónál meg főzit adtam meg husit...azóta is elég sokmindent szeret:)én nem bántam meg h elkezdtem mivel mellette szoptattam amíg tudtam
2008. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
85%
Edina Márti irjuk a nevet a végére aki irta. De ha megnézed a statisztikát a mi korosztályunk a legtöbb alrgiás én is 27 vagyok.Én 1 doboz tápot kaptam,utána felej tej és stb.Még sincs semmi bajom még.De a legtöbb ennyi idős tápos alergiás
2008. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
85%
én előbb írtam h nem szerettem szopitatni, név lemaradt:(márti 27 éves szintén
2008. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell a tápos babákat igy lesemmizni NEM ÉRTEM ,ha egyszer nincs más van táp!!

És??????

A mai tápszereket már igen csak nagy odafigyeléssel állítják elő!!

2008. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
85%
Az uj hozzá szolonak:Mi a humana ha startal kezdtünk,volt úgy hogy 4-5 napig semmi kaki nem volt.A védőnő mondta 3 hónaposan hogy friss őszi barack lé 2 kiskanál,és megoldodik.Így is lett.Amikor 4 hósan el kezdtük a pürét attól fogva semmi baja.Most 7 hós és van hogy 4-5 kakis pelus van
2008. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
85%
Edit voltambocs
2008. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
87%
kedves 69% os....mi nem semmizzük le atáposokat nem erről van szó ha végig olvastad hanem arról mikor kell hozzátáplálást elkezdeni....tápszer manapság van olyan jó mint anyatej....mi arról bezs h szerintünk 4 hónaposan érdemes elkezdeni hozzátáplálást akár tápos akár nem-márti
2008. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
90%

én is pont 27vagyok, tápszeres baba voltam.makk egészséges vagyok.

anyu nem hiszem, hogy 6hónapig csak tápszert adott.de megkérdezem

edina

2008. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!