Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érdemes komolyan...

Mennyire érdemes komolyan venni a védőnői, orvosi tiltásokat etetés itatás területén?

Figyelt kérdés
gonodolok itt a tejkészítményekre kukira, kekszre, pudingra. Ti mikortól adjátok.? Tanácstalan vagyok mert tudom, hogy mi is anno tehéntejen nőttünk fel, viszont ma meg szennyezettebb világban élünk mint anno. De én spec már szívesen adnék neki joghurtot vagy krémtúrót. desszertként. 5 és fél hós kisfiú anyukája. (Van tejem csak szoptatok, meg idáig gyümit és sütőtököt kapott.)
2008. dec. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
72%
ja értem, akkor 3 an írtunk:) én se értem miért írta h enm lehet pürét adni??!
2008. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
72%
Te ezt a sok hülyeséget olvasod?????A tápos babáknál el lehet kezdeni a hozzá táplálást 4 hótól, mivel A TÁP MEGFOGJA A HASUKAT.
2008. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
88%

nekem doki mondta már írtam...mondta h kezdhetem mert nagyon nagy fiú, s h tápszer helyett jobb gyümi.

mi egészséges család vagyunk, nem tudom h mi a gond velünk??Akkor azt tartották jónak táplálásban most meg ezt...mindenki maga dönti el, biztos te máshogy csinálod

2008. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
100%
persze táposoknak még előbbkell kezdeni....nem tudom honnan vetted ezt??
2008. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
85%
megint össze kavarodteunk.Én annak irtam aki az állítja hogy a tápos babáknál 6 hósan lehet el kezdeni a hozzá tápláls
2008. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
85%
én is annak írtam, de leírom nevem jó??tehát én írtam legalőször...márti
2008. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
92%
A védőnőtől,az orvostól aki gyerekgyógyász.És szerinted mért készítenek a gyártók 4hós kortól bébi ételeket?
2008. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
88%
Köszi én meg Edit.Aki attól fél hoy 20 év múlva kiderül evvel ártottunk a legtöbbet a babáknak.Meg hogy a tápos babóknak 4 hós kortól el kell kezdeni a hozzá táplálást
2008. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
85%
edit, te most akkor elkezdted 4 hónaposan??s félsz h mi lesz, s hogy tápodsoknak meg mindenkinek 6 hótól kellene kezdeni??vagy az már megint másik személy??mennyi idős babád??márti
2008. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
85%
És vissza térve az öregekhez akik almával tömtek,még mindig élnek.a mostani 30éves korosztályra mondanám hogy genetikai hulladékok vagyunk.És ha kicsit vissza nézel az időbe akkoriba jött be a táp,amit én ettem akkor az a robébi volt.1 doboz. Többet nem birtak belém erőltetni.Nem vagyok semmire alergiás(még lehetek)
2008. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!