Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a dolgok amit nem...

Mik azok a dolgok amit nem tudtatok terhesség alatt, de megtanultatok, miután megszületett a kicsi?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 08:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

8

Nekem is ezt mondta az orvos és a védőnő is. Max.hőemelkedés,de az is ritka. Ha láz van,ott valami más bujkál.

2021. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindent


Soha kisbaba nem volt 1,5 m-nél közepebb hozzám koràbban

2021. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

1. Magamnak szülöm, a férjem akármilyen segítőkész, én vagyok az alap, aki vele van, a férjem dönthet, hogy tud vele lenni vagy nem. Ez nagyobb lelki teher, mint gondoltam, és elég magányos érzés.

2. Fizikailag sokkal megterhelőbb, mint amire számítottam.

2021. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Mindent. Soha nem volt a környékünkön baba, így azt sem tudtam hogy kell megfogni. Sok volt a bizonytalanság, de tényleg nem agysebészet.

Nekem fura, amit a férjekről mondtok. Még terhes sem voltam, már vizionált a férjem, hogy majd ő kel éjszakánként, mert tudja, hogy én szeretek aludni. Amikor megjegyeztem, hogy nem tudja megetetni ha anyatejes baba lesz, azt mondta nem baj, majd legalább odaviszi nekem az ágyba. :D Én elhessegettem, hogy oké, biztos nem méri fel mit is beszél, dolgozni fog, fáradt lesz, stb... És egyébként a valóságban tényleg úgy lett, ahogy mondta. Nem csak segít, rendesen kiveszi a részét a szülői feladatokból, zokszó nélkül cserél pelenkát, büfiztet, fürdet, mindent megcsinál etetésen kívül nélkülem is, ha otthon van. Éjszaka a 11 órás és a hajnal 5-ös műszak az övé, a kettő közti ébredést rendezem én. Én talán ezért is érzem könnyebbnek, mint amilyenre számítottam.

2021. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14es. A férjem is alig várta a babát, ábrándozott, hogy a mellkasán alszik, jókat játszanak este munka után, éjszaka visszaaltatja ha kell. De a baba úgy döntött, hogy csak cicivel alszik el és vissza éjszaka, apánál pedig fél óránál tovább nincs el. Ez újszülött korában kb 5-10perc volt. Ha éjszaka apa megy be hozzá rövid időn belül keserves sírás jön és nem lehet elaltatni.

Ez nekem is rossz hiszen a pihentető alvást hírből ismerem és a férjemnek is rossz mert azt gondolja őt nem szereti a fia és sajnál engem is, hogy nem tud segíteni úgy, ahogy elterveztük.

A kérdésre válaszolva pedig, jó lett volna tudni, hogy nem baj ha nem száll le a hintőporos rózsaszín köd amint kibújik és meglátom a babát és nem baj ha nem érzek örök köteléket azonnal.

2021. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Így már értem ezt az oldalt. Igaz, ebbe nem gondoltam bele, mert nálunk hál'istennek ilyen probléma nincsen. 14 voltam.
2021. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!