Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit segít be a párja a...

Kinek mit segít be a párja a baba körül?

Figyelt kérdés
És mennyi idős a pici?
2008. dec. 12. 14:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
A mi babónk 4 hónapos, és (a szoptatáson kívűl) mindenben segít a férjem. Sőt, igazi altatóbajnok, én Suttogónak becézem:)
2008. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem a ferjem napi 8 orat dolgozik,de ha haza jon eszik atoltozik es maris felveszi hozza viszi,beszelget vele ,megcsinalja a tejecskejet es van hogy o is eteti meg,egyutt furdetjuk mindig.egyszoval sokat segit es nekem nagyon jol jon es jol esik hogy torodik a csaladjaval es szeret minket. A mi kislanyunk 2 es fel honapos es egy valosagos angyalka.minden jot neked.
2008. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Fürdetés,etetés,orrszívás,séta (ilyenkor büszkén tolja az úton az Ő kisfiát),peluscsere,de csak szigorúan a pisis.A nagydolgot nem bírja a gyomra:)
2008. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
3. Hamarosan 1 éves.
2008. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos mult a Kislányunk a férjem segít szinte mindenben (persze kivéve a szoptatást:))más segítségem rajta kivül nincs. Együtt fürdetjük az igazi 3-as program, de a férjem mindent meg tud csinálni. Etetés, büfiztetés, pelenkázás, orrszívás, lázmérés stb...
2008. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kissebbik lányom 8 hónapos, most már, hogy nem csak cicizik, apa eteti is ,és rengeteget játszik vele. Tegnap Ő vigyázott rá míg én dokinál voltam.( azt mondta, hogy "tök jól" elvoltak)Nagyon türelmes vele. A nagyobbikkal nem tudott ennyit lenni, mert külföldön dolgozott,az igazat megvallva türelmetlen volt még akkor( 12 éves már a nagy), úgy érzem most érett meg az apa szerepre. Ne érts félre a nagyot is imádja, de a kicsivel rengeteget van:)
2008. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nagyon keveset van itthon,és akkor is nagyon fáradt.Fürdetés legtöbbször,de bármikor megkérem vigyáz rá,felveszi,játszanak.Peluscsere,ha pisis,és ha megkérem(magától valahogy nem jut eszébe),kakisnál fél hogy össze-vissza keni,kajáját nem csinálja meg,mert a hőfokkal bajban van.Elején(is tápszereztünk)megcsinálta,de aztán állandóan dolgozott,alig láttuk,és teljesen kijött a gyakorlatból.

Nózit kiszívja,de hőmérőzni nem mer.

2008. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hós
2008. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hétfön 3 hetes a kisbabánk, együtt fürdetjük, mindig ő csinálja a fürdővizet, pelenkázza, büfizeti, öltözeti, szeretgeti, el is altatta már. De éjszaka csak én kelek a picihez..akkor nekem nagyon nehéz.

Nálatok, hogy megy, mekkora a baba?

2008. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes: rengeteget játszik vele, pelenkázza, ringatja, fürdeti,böfizteti,átöltözteti és minden,ami este előfordul (kivéve a lázmérést,orrszívózást :))
2008. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!