Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit segít be a párja a...

Kinek mit segít be a párja a baba körül?

Figyelt kérdés
És mennyi idős a pici?
2008. dec. 12. 14:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem a születése óta mindenben segít, igaz senkink nincs is, el kell mondjam hogy 12 órás váltóműszakban dolgozik, de még soha nem volt számára teher a kisbabánk. És mivel elég komoly betegségem van ezért az idei karácsonyi nagytakarítást is ő csinálta meg teljesen. Én csak annyit tudtam megcsinálni, hogy kigőzgépeztem a kárpitokat, szőnyegeket és kivasaltam a függönyöket. Úgyhogy nagyon büszke vagyok a páromra mert nélküle nem is tudnék létezni. És örömmel olvasom, hogy azért hála a sorsnak nem vagyok egyedül.
2008. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8 hónapos. Fürdetni segít, imádnak együtt játszani, ha elmegyek fodrászhoz vagy kozmetikába (nem sűrűn..), akkor vigyáz rá, de ha sír ez idő alatt, akkor a férjem is kiborul, mire haza érek..néha meg is eteti, néha tisztába teszi, de csak ha muszáj és van hozzá kedve. Én nem erőltetek semmit.
2008. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindenben segített a férjem, a köldökcsonk leesése óta ő fürdeti a kisfiunkat, és a késő esti álometetést is ő csinálta mindig. Pelenkázás, orrszívás, lázmérés, nyugtatgatás, sétálás, mindent megcsinált. A baba 5 hónapos korában el kellett mennem külföldre 3 napra, addig ő volt vele itthon, és minden oké volt, büszke is volt magára :)


A kisfiunk már 4 éves, és nagyon szoros a kapcsolata az apjával. A kislányunk 6 hét múlva fog megszületni, és a férjem már alig várja a kishercegnőt. Ilyen férj mellett mondjuk én is :)

2008. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 bendzso ***** válasza:
100%
az én férjem "szegény" mindenben segít :) imádja a gyrekeit, ha itthon van ki sem engedi a kezei közül őket. amíg kicsik voltak ugye nem tudta őket szoptatni, meg túl sokat nem is tudott velük kezdnei, hisz ettek aludtak, de akkor is boldogan hurcolta őket, fürdetett és mindent, csak babázhasson. most, h "nagyok" (három és másfél éves), lehet velük játszani, dumálni, ökörködni, most nár élvezi is őket :) nekem meg marad a vasalnivaló, a takarítás és minden olyan nem szeretem dolog - bár főzni hétvégénként együtt főz a gyerekekkel, akik baromira élvezik :)
2008. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az én babám már két hónapos elmúlt, de eddig még nem kaptam segitséget a páromtól. Nagyon korán kel munkába és későn ér haza, de ekkor is csak pár gügyire megy oda hozzá és máris inkább a számitógép előtt ücsörög. Nem nagyon érdekli őt a kisfia. Remélem, majd változtat ezen a szokásán.
2008. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!