Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit segít be a párja a...

Kinek mit segít be a párja a baba körül?

Figyelt kérdés
És mennyi idős a pici?
2008. dec. 12. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem két éves múlt, férjem elejétől mindent megcsinál a kicsivel...altatás etetés, fürcsi stb stb....ha ráér...
2008. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 6,5 honapos, kulfoldon elunk, nincs mas segitsegem a ferjemen kivul, raadasul most mentem vissza dolgozni, szoval az utobbi ket hetben o van otthon a kicsivel, altatas, pelenkazas (o is csak a pisist vallalja), setalas, jatek, es mar szuletesetol kezdve az esti furdest is Apa csinalja.
2008. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia Az én férjem az elejétől fogva besegit nekem mindenben amikor bir.6,5hós a kicsi lányunk
2008. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
a férjem segít a fürdetésnél, sétáltatja (hogy tudjak pihenni, tanulni), sokat játszik vele, pisis pelust cserél (a kakis marad nekem:)), öltözteti, ha úgy adódik, büfizteti. 4.5 hónapos a kisfiunk.
2008. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
nalunk az a helyzet hogy o kell fel hoza este az apuka, nagyon sokat dolgozik amugy de besegit a gyereknevelesbe:) nalunk egeszen mas a helyzet, mert mikor megszuletett a lanyunk nem volt velunk,o eloszor 2 honaposan latta, es honapokig szinte nem is tudott vele mit kezdeni, de ma mar egeszen belejott, imadjak egymast, de ha sir a gyerek vagy valami akkor mar paszolja at nekem:) remelem a masodikkal maskeppen lesz!
2008. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben!! látom rajta, hogy sajnálja ő nem tud szoptatni :O))

4 hós

2008. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kicsit más a helyzet. Férjem hétköznaponként dolgozik, tehát korán megy és késő délután ér haza. Családiházban lakunk, nemrég költöztünk be és még rengeteg tennivaló van a házon kívül és belül is. Ezért ha hazaér megpuszilgatja és megy a dolgára, 1-2 óra múlva bejön akkor vacsizunk utána játék közösen.

Ő fürdeti minden este. Tisztába még nagyon kicsi korában rakta, azóta nem. Etetni is én etetem, bár nagyrészt még szopizik.

De viszont ha kell porszívózik, pakolászik. És ha elmegyünk valahová akkor inkább ő viszi a kezében. Ennyi. De én így is meg vagyok elégedve vele. Így is hulla fáradt szokott lenni estére.

Meglepődtem, hogy ennyire pozitív válaszok jöttek eddig.

10 hónapos baba anyukája

2008. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes. Pelust cserél (KAKISat is!!!), néha besegít a fürdetésbe, de inkább csak a kis buksiját tartja, h ne igyon bele a vízbe, a többi az én dolgom. Öltözteti-vetkőzteti, de csak ha nagyon muszáj, sétál vele a lakásban, ha nyugtalan. Beszél hozzá, dédelgeti, puszilgatja, de naponta változó, h mennyit. Az első 2 hétben a kajcsit is megcsinálta, ha kellett, most már nem igazán. Akkor még átvállalta az éjszakai felkelések előtti utolsó etetést, h én tudjak pihenni, de már nem. Reggel megy, késő du jön. Fáradt, nem is várok el többet, bár kicsit rosszul esett az elején, h nem segít a háztartásban, mert a császáros sebbel elég nehéz volt. Mindegy, már jól vagyok én is, és sztem így is eleget tesz. Szereti, ez a lényeg. :)
2008. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
És orrot is szív! (ezt elfelejtettem) :)
2008. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
De jó fej apukák vannak itt. Az én párom sajnos nem ilyen. Igaz kemény fizikai munkát végez, és ha hazajön mindig panaszkodik, hogy fáradt, de ha lenne egy kis ideje, akkor sem segít túl sokat. Már 10 hónapos, és a múlt héten először fürödtek együtt. Egyébként mindig én fürdetem. Pedig a babánk imádja, és ő is viszont. Esténként ha nem jön túl későn, akkor játszanak egy kicsit. Az a baj, hogy nincs semmilyen segítségem rajta kívül, ráadásul megint állapotos vagyok és már nagyon nehéz megemelnem, de ő ezt nem látja. Sőt volt, hogy azt mondta, hogy én semmit sem csinálok, mert az ő szemszögéből amit itthon teszek, főzök, takarítok + a baba az nem munka. És az a baj, hogy ezt komolyan így is gondolja. El sem hiszi, hogy én estére mi a fenétől fáradok el. Sajnos ez van. Azért örülök, hogy nem ez az általános :-)
2008. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!