Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt az egy éves babád...

Milyen volt az egy éves babád természete, viselkedése, olyan is maradt később?

Figyelt kérdés

Néha kivagyok tőle 😅

Egy múlt. Nemrég elindult.

Mindenre kiváncsi, mindent megtapogat, megnéz. Mindig odamegy ahova nemkéne.

Babarát a lakás, de vannak dolgok amiket nem szabad, de ő mindig odamegy, hiába mondom el százszor, ezerszer, hogy ne csinálja.

Tudom, hogy nem érti a nemet még elvileg.

Ha a te babád is ilyen volt,

Ilyen "szófogadatlan" maradt kesőbb is, vagy fog változni?

😂😂


2021. dec. 3. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha következetes tudsz maradni, akkor előbb-utóbb célba ér majd, amit szeretnél.
2021. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen és most már ha azt mondom ne csinálja vigyorigva rohan vissza, hogy folytassa. 2.5 éves
2021. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Élvezd ki 😆 2 éves kor után szándékosan fogja csinalni és magasról sz@rik rá, hogy rászólsz... 😆

Egy 2.5 évesnek au

Z idegileg kikészült anyukája 🤣

2021. dec. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen normális 1 évest írtál le.

Nevelni, terelni kell. Nem is értem mit vársz tőle? A NEMET pedig már értenie kell, persze ne úgy értsd, hogy elég 1x rá szólni..

Ha ettől ki vagy, mit csinálsz majd a 2. szepánál meg a dackorszakban?

2021. dec. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy átlagos 1 éves leírása, lesz ez sokkal rosszabb is. A lányom 15 hónapos lesz mindjárt, akaratos, makacs, ha rászólok abbahagyja amit csinál, aztán 10 mp múlva vigyorogva újra elkezdi. A nemet egy 1 éves érti, más kérdés, hogy legtöbbször nem érdekli.
2021. dec. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 15 hosom van ha mondom neki hogy NEM elmegy onnan neha 10 p mulva megint megprobalja akkor is mondom hogy NEM abbahagyja de felhuzza magat idegesen csap egyet a kezeivel. Meg sose lattam ilyenkor mosolyogni. Nalatok volt ilyen idoszak vagy mindig mosolygott a nemre?
2021. dec. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Érti ő is igazatok van, csak lesz@rja😂😂

Probalom nem mindenre hajtogatni, hogy nem, de elég nehéz.

Megnyugtat, hogy nem én rontottam el máris valamit. Tudom, hogy lesz ez még rosszabb is😅

2021. dec. 4. 07:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Ó, persze, nekem van amikor csak csapkod, de van amikor hisztizni kezd a nem szóra. A vigyorgás azt jelenti, hogy hallotta amit mondtam, de tesz rá magas ívből. Főleg az ebédlőasztalra való felmászás tiltása most, ami kiváltja a hisztit nálunk.
2021. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a NEM! volt az első szava olyan sokat ismételtem 🙈
2021. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!