Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éljem túl lelkileg ezt...

Hogy éljem túl lelkileg ezt az időszakot? Egyáltalán meddig tart?

Figyelt kérdés
Ez a gyerekvállalás dolog egyáltalán nem olyan érzés számomra, mint amit a beszámolók alapján vártam. Többnyire azt érzem, így alig több mint két hét távlatából, hogy meg fogok őrülni. Kialvatlanság, nincs kedvem semmihez, csak egy kanapén terpeszkedő tenyészkocának érzem magam, akin folyamatosan csüng egy kisbaba. Boldognak kéne lennem, és szörnyű lelkifurdalás gyötör, amiért mégsem vagyok az. Ellátom a kisbabám, és belehalnék ha valami rossz történne vele, de momentán nem érzem azt a híres mámorító "szerelmet" amiről az anyák általában beszámolnak. Mi a baj velem? Jó anyja szeretnék lenni, nagyon vártuk őt, csodálatos gyermek. Vele nincs gond, én vagyok selejt, totál alkalmatlan az anya szerepre.
2021. dec. 26. 17:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a biztató szavakat :) Néha vannak már jobb pillanataim, így talán érzek egy kis reményt, hogy egyszer véget ér ez az időszak. Szegény érezheti rajtam a feszkót, mert csak a férjem tudja elaltatni. Ha minden jól megy, akkor ma elugrok egyedül boltba 🥰 Kezdetnek jó lesz 🤭
2021. dec. 27. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!