Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek újszülött babának...

Merjek újszülött babának liberot venni?

Figyelt kérdés
Azért gondolkodom nagyon, mert pozitívabb véleményeket olvastam róla mint a pampersről, csak az a bajom hogy az 4 kg-ig van. És mi lesz ha mondjuk 4 kg feletti a baba? Akkor nem tudjuk használni. Nem akarok sokat előre vásárolni, csak egy csomagot szertnék amit beviszek a kórházba szüléskor. Csak a kérdés hogy jó lesz e a 4 kg-os. Szerintetek?
2010. szept. 10. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
figyi!Bármelyik méret mellett döntesz/2-4kg.vagy 3-6 kg./hidd el jó lesz!!!Nincsenek azért olyan drasztikus méret különbségek!Csak nyugi!Ari vagy hogy így parázol ezen:)Ja és a Libero tökéletes választás!!!
2010. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jajj Csajok! Nagyon köszönöm a rengeteg segítséget. Veszek egy csomaggal a 2-4 kg-osból, az elég bentre, és ha szűkös, akkor apuci majd vesz itthonra nagyobbat. Nagyon köszönöm. Boldog babázást nektek! Remélem nemsokára már én is ilyen okos, tapasztalt anyuka leszek, mint ti :)
2010. szept. 10. 21:49
 13/20 anonim ***** válasza:

Vegyél nyugodtan, mi most 7,7 kilók vagyunk és a 8 kgig jó 3-as libero, teljesen jó még, Ilyenkor a pampersnél már váltani kellett. Gumis hátul így nyúlik, és egy csomag pikk-pakk elfogy!

4 hós fiu mamija

2010. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Biztos úgy lesz!:-) Mi sem ugy születtünk hogy tudtunk mindent az ember folyamatosan tanul:-) Boldog babázást majd! Ja és a 4 kiló 20 dekáson is összeér majd a tépőzár, nincsenek a pelusok azért igy kicentizve.
2010. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én vettem 2 cs újszülött Liberot,a 2-4 kg-ost. A kórházban a 2-es méretüt adták,ami elég nagy volt a babámra,pedig 3700 g-mal született. Szóval a kórházban még inkább a kisebb volt rá jó,de néhány nap alatt sokat nőtt,akkor már a 2-es kellett. Vegyél 1 újszülött pelenkát,az tuti jó lesz az első pár napban. Utána jöhet a 3-6 kg-os.
2010. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a további megerősítéseket :)
2010. szept. 10. 22:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, nyugodtan vegyél 1-es méretűt. Mikorra várod a babát? Fiú vagy lány lesz?
2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én így jártam kis pelust vettem 4 kg felett volt a fiam, szerencsére a szobatársamnak előbb jött a baba, neki meg pont ilyen pelusra volt szüksége így eladtam neki. Én meg vettem egy 3-6 kg-ost.
2010. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

3-6 kg-osat vegyél, az tuti jó, 2-t adnak a kórházban is.

nekünk is csak 3t adtak a kórházban, Fehérváron, de az is 2-es méret volt, bella happy, olyan, mint a libero.

egyébként nekünk a libero nem jött be, kis vagy közepes csomagot vegyél, én alig vártam, hogy elfogyjon a 90 db... naponta 5-ször átöltöztünk, kaki-pisi is kifolyt belőle...

2010. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként november végére várjuk, csak szeretném időben elrendezni ezeket a vásárlós dolgokat. Amúgy fiú lesz a kis drágaságunk.
2010. szept. 11. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!