Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi értelme a válaszkész...

Mi értelme a válaszkész nevelésnek ha teljesen kimerülök tőle?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, de már teljesen kikészültem. Szinte egész nap komfortszopizna, én úgy meg nem tudok aludni. Cumit kiköpi, és ha nem cuppoghat rajtam, akkor képes lenne egész nap üvölteni. Ez alól csak a napi séta a kivétel. Most is már másfél órája próbálom visszaaltatni, előtte evett, de lassan újra éhes lesz és kezdődik elölről. Én meg már szinte sírok a fáradtságtól, alig állok a lábamon.
2022. márc. 4. 03:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
59%
40 Nem kell háton aludni. Ha melletted van is érzi a közelséged. Sőt komfortszoptatni se szükséges ilyenkor. Mint mondtam onnantól nem kelt éjszaka csak 2szer. Ergo nem volt fél óránként mellen hogy aludjon, mint előtte
2022. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
39%

Le leszek pontozva, de ha ennyire kivagy, tényleg megpróbálhatsz egy kis tápszert.

Nekem szoptatás problémák miatt félig tápszeres a babám. Egy napot és éjszakát megpróbáltam csak szoptatni és kriminális volt. Nem tudom hogyan lehet ezt bírni hosszútávon. Akkor szaranya módon elkezdtem örülni a problémánknak, ami miatt tápot is kell kapnia.

Így apa tud aludni vele egy-egy éjszakát és délután tud segíteni az etetésben, amikor már teljesen kimerülök.

Most is azért vagyok fent hajnali 4kor mert annyira túlaludtam magam, hogy most meg szívok az álmatlanságtól.


(Kizárólagos szoptatásra készültem természetesen, cumisüveget se akartam venni. Egyébként tudtam mivel jár, rettegtem is a gyerekvállalástól és jópár éjszakát végig sírtam terhesen. De attól még nem volt könnyebb, amikor megszületett)

2022. márc. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!