Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a babája 1-1,5 éves...

Aki a babája 1-1,5 éves korában visszament dolgozni, hogy bírta a gyerek?

Figyelt kérdés
Én úgy tervezem, hogy először csak részmunkaidőben, és mama vigyázna rá míg dolgozom. Bölcsibe kb. 2 éves korában adnám.

2022. márc. 9. 06:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 hónapos korában mentem vissza dolgozni, ő az apukájával maradt otthon még fél évet. Jól bírta, semmi fennakadás nem volt :)
2022. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nem opció az hogy apuka maradjon itthon
2022. márc. 9. 12:35
 13/13 anonim ***** válasza:
1,5 evesen ment bolcsibe du. 2-ig, az elso hetekben az elvalas nehez volt, de ahogy kitettem a labam, megnyugodott, aztan mar annyira megszerette, hogy ugy kell bucsupusziert konyorogni, olelgeti, puszilgatja a gondozonenijeinket. A nagyobbik gyerekem 22 honaposan kezdett ugyanabban a csoportban, o egy konnycsepp nelkul beszokott. Mondjuk en ismertem valamennyire a gondozokat, illetve a bolcsi filozofiajat is, ezert nem aggodtam, tudtam, hogy nagyon valaszkeszen reagalnak a gyerekekre.
2022. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!