Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit és mit szoktatok...

TKI Ibolya kérdése:

Mennyit és mit szoktatok reggelizni és vacsorázni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggelizni 3 szelet kalácsot szoktam kakaóval. Vacsizni nem nagyon szoktam, ha mégis, akkor 5 körül eszem. Később már csak gyümölcsöt.
2011. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggelire egy zsömle vajjal felvágottal, vagy két szelet barna pirítós. Narancslé, gyümölcstea.


Ebédet ugyan nem kérdezted... akkor eszem ami van. Desszertet, kenyeret mellőzöm, de bármit megeszek.


Uzsonna- (ezt sem kérdezted :))joghurt müzlivel, vagy egy szelet barna kenyér túróval/kefírrel.


Vacsora- vagy zöldségek (ubi, retek, répa egy tálba karikázva,kicsit sózva :( ), vagy gyümölcsök... bármi, korlátlan mennyiségben.

2011. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze érdekel az ebéd és az uzsi is csak azokat valahogy jobban meg tudom oldani.Valahogy a reggelivel és a vacsival vagyok gondba.Az ebéd mindig jól esik ,mert főtt étel de a többi étkezés nem.Vacsira pedig mindig feszít a hasam pedig ebédre nem zabálok.Én vacsira 1 kiflit vagy magos zsemlét szoktam enni valamivel.Régen sok nyers zöldséget,salátáz vacsiztam de amióta terhes vagyok nem megy .
2011. febr. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!