Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktál általában reggeliz...

Mit szoktál általában reggelizni, és vacsorázni?

Figyelt kérdés
Én általában reggel műzlit,gyümölcsöt, vagy van mikor csak iszok egy teát, 1szendvics(toast kenyérből) aztán oké :D Vacsorázni virslit szoktam, szinte állandóan.. Bár van hogy yoghurt, néha nehezebb kaját :D Pl, van mikor este 10kor neki állok pörköltet enni tésztával xD
2009. aug. 14. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

pfúj virsli. nézd meg hogy készítik, utána garantálom hogy nem fogsz többet enni:D

én mostanság 1 barackot eszem reggelire, de csak mert jól esik, nem mert fogyózom. Egyébként ha nem barack, akkor ált egy szelet kenyér sajttal, zöldségekkel. Vacsora meg változó, ami épp van itthon. vagy szendvics, vagy főtt kaja. De én zöldséges vagyok, úgyhogy általában csak az van:D esetleg vmi tésztaféle, de az ritka.

2009. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggelire csak egy tejeskávét iszom. 10 körül szoktam felébredni, és délben már kész az ebéd, így előtte már nemigen eszem.

Vacsorára általában ugyanazt esszük, ami az ebéd volt, vagy ha az elfogy, akkor főz anyukám valami mást.

2009. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért mert nem zereted a virslit nem kell le fújjogni. Más még szeretheti.


Én reggelizni nem szoktam pedig kéne de kávét mindig iszok és ezután nincs étvágyam. Vacsizni álltalában szendvicset szoktam de van hogy tejbegríz, tejberis esetleg a megmaradt főtt kaja. Az is sokszor előfordul nálunk hogy ebédre nem de vacsira főzünk.

2009. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

reggeli általában: péksüti, szendvics (hideg-meleg-piritós), ha van időm rántotta, lágytojás, tükörtojás (különböző variánsokkal).

Vacsi általában ugyanezek, illetve néha virsli, debreceni, vagy pizza, rántotta- tojásos dolgok is gyakrabban mivel van időm elkésziteni

2009. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor suli van, akkor csak iszok egy kávét, mert kora reggel nagyon nincs étvágyam. De most nyári szünetben 11 felé szoktam felkelni, aztán eszek egy szendvicset vagy iszok teát meg hozzá keksz, aztán már itt is van az ebéd.

Vacsorára az ebéd maradékát szoktam enni vagy szendvicset, virslit, zacskós levest. De most pl. Anyu tejberizst fog főzni:P

2009. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggelizni nem szoktam. Két kávé, aztán annyi. Nem bírnék reggel enni. Délben ebéd, vacsira meg ami abból marad, ha nem marad, akkor mindenki amit talál a hűtőben.
2009. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggelire 1 pohár milli janga kefír+ teljes kiörlésű kenyér+májpástétom vagy felvágott+ paradicsom. Vacsira ugyanez, csek kefír helyett valami gyümölcsel.
2009. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggelire mindig valamilyen tejes étel/ital pl. gabonapehely tejjel v. szendvics kakaóval, esetleg tojásos étel és tea. Ebédre minden nap főzök, nálunk három kisgyerek van, és vacsorára is mindig meleg ételt eszünk pl. marad ebédről vagy ha nem marad, akkor sütök meleg szendvicset, v. tejberizst készítek, kolbászt sütök stb. A srácok gyümölcsöt tízóraira és uzsonnára kapnak.
2009. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én csak reggel eszek!! meg délután 1-2 kiflit
2009. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!