Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha csak reggelizni...

Az baj ha csak reggelizni tudok (barnakenyeres, sonkás szendvics) és vacsorázni este 5,6, vagy 7 órakkor (az is barnakenyeres szendvics)?!

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék mellette mindennap táncolok 2 órát.8 kilótól szeretnék megszabadulni.Ez igy jó?
2010. febr. 2. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon nem jó. Ennél jóval többször kellene értkezned kis adagokban.
2010. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem fog működni. Az anyagcseréd teljesen lelassul...
2010. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szijja.Igyál mellette zöld teát minden nap.Nekem sokat segített.Rem tudtam segíteni
2010. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor hogyan étkezzek?
2010. febr. 2. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Én Béres Alexandrának olvastam egy cikkében még a nyáron, hogy ha csinálsz magadnak napi 5 zsemlét , szendvicset különböző ízben , az egyik sajtos a másik sonkás a harmadik húsos a negyedikbe több a zöldség stb... és ezt beosztod magadnak 5x-i étkezésre, megiszol 2 liter folyadékot , mellette mozogsz minden nap egy , vagy minimum fél órát , akkor az lehetetlen, hogy egy hónap alatt ne adj le minimum 10 kg-t vagy annál többet ! Nahh gondoltam magamban h ennek semmi értelme se leves se semmi ...hogy bírja ki az ember ? Mit ad isten most Szilveszterkor találkoztam egyik régi ismerősömmel , 25 kg-ot adott le 6 hét alatt. Megkérdeztem hát milyen fogyókúrát alkalmazott ? Felelte: a nyáron bográcsozás közben olvasta a cikket , amit én is olvastam , és azt mondta hétfőn belevág. Hát neki sikerült , megcsinálta mellette spinningelt!...ha gondolod próbáld meg hátha neked is sikerül:D:)
2010. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már az is jobb, hogy ha többször eszel egy nap, nem csak kétszer.
2010. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22.21: be tudnád másolni a linket? én nem találom sehol...
2010. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a napi 2 és a napi 5 szendvics is iszonyú egészségtelen, mert egyoldalú, ráadásul tele van szénhidráttal.
2010. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem teljes kiőrlésűre gondolt
2010. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!