Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mozdultatok ki először...

Mikor mozdultatok ki először babával, és hova mentetek?

Figyelt kérdés
1 hetes a kisbabám, kezdő szülő vagyok, és nem tudom, hogy mikor és hová mehetünk el vele. Mi nagyon menősek vagyunk a férjemmel, rengeteget császkáltunk erre-arra, és már úgy mennék én is. Leírnátok, hogy nálatok hogy indult a kimozdulás?
2022. ápr. 14. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Én 1 hetessel csak sétálni mennék. Oda ahol emberek vannak 6-8 hetesen vittem. Tudom, tudom akinek van több gyereke nem teheti meg, de nekem csak egy van és így láttam jónak. Sétálni viszont volt, hogy kétszer is mentünk egy nap.
2022. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Pár naposan körbe mentünk a háztömb körül :) Császárosként nagyon délceg voltam :)
2022. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig még sétálni sem voltunk, csak a teraszig jutottunk:)
2022. ápr. 14. 13:37
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

1 hetesen kezdtünk el sétálni aztán napról napra egyre többet, 3 hónapos korától már mindenhova mentünk vele.

1 éves korától járunk állatkertbe, vadasparkba, játszótérre.

1,5 éves korától játszóházba, strandra.

2 évesen mentünk vele előszőr hosszabb szállodai nyaralásra, azóta is imádja.

2022. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a védőnőm mondta, hogy 2 hetesen vihetem ki először, akkor mentünk sétálni először. Azóta majdnem minden nap megyünk sétálni. Úgy kimozdulni, hogy mentünk is valahova, 4,5 hónaposan vittük először.
2022. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

9 naposan sürgős papírokat kellett leadnom 130 km útra. Azelőtt napokon sétáltunk vele már, második gyerek. Természetesen szültem.


De egyébként emberek közé, zsúfolt helyekre 6 hetes kora előtt nem jártunk

2022. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni max. Ez az időszak a pihenésről, alkalmazkodásról szól, a babának is nyugodt környezetre van szüksége. Ez most nem a nagy jövés-menés időszaka.
2022. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
8 napos a babam, tegnap mentem vele az utcankban 2,kört, 10 per, ma is, megyünk annyit, egyenlőre ez bőven elég nekem is császár után 🤗
2022. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

2 hetesen először csak ablak alatt levegőztettem (novemberben). 3 hetesen vittem ki először babakocsizni rövidebb távra.

Fokozatosan kell a levegőhöz szoktatni. Először ablak alatt, majd odakint egyre hosszabb távon.

Persze van aki magasról tojik erre és ahogy hazamennek a kórházból màr babakocsiztatják.

Az biztos, hogy én nem vinnék ilyen pici babát se boltba se egyéb helyre, ahol tömeg van.

2022. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
9. Miért kell szoktatni a levegőhöz?
2022. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!