Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire viseltétek jól a...

Mennyire viseltétek jól a látogatókat? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
1 hónapos a babám, de nagyon nehéz nekem más kezében látni. Nem akarok senkivel bunkó lenni, így hagyom mindenkinek, hogy dajkálja. Nem a tizedik munkatársról meg akárkiről van szó, hanem a szüleim, testvérem. Még az is rossz érzés, ha a férjem velünk élő felnőtt gyerekei babáznak. Rendszeresen elküldenek ilyenkor aludni, (férjem vele van végig!) De én nem tudok így pihenni. Annyira próbálom fejben rendbe tenni magam, de nem megy, úgy érzem, mintha ki akarnám sajátítani a gyereket, csak az apja kezében látva nem zavar. Nem akarok ilyen anya lenni! :( El fog múlni? Mondjatok erre valami stratégiát, akinek volt ilyen érzése!
2022. máj. 7. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
Megértem amit érzel, ugyanezt éreztem. Mondjuk főleg párom családja volt a sarkalatos pont. Viszont jogos volt, mert anyósom szinte kitépte a kezemből. Ha sírt elsétált vele mikor át akartam venni. Volt olyan hogy sógorom családja átjött babalátogatóba. Persze anyósom mióta megvan a kicsi elkezdett "futni". Bár a falu másik felében lakunk és mellettük is ott a határ ő inkább erre jön . Hátha bepofátlankodhat .. Rendesen köröz a ház körül. Szóval aznap is bejött, nem zavarta hogy vendég van. Nem volt hajlandó kiadni a kezéből a lányom. Pedig jól tudta hogy a sógoromék sajnos betegség miatt 6 hónapig nem tudtak jönni és nagyon várták hogy lássák a kicsit. Akárhányszor jön görcsbe van a gyomrom, legszívesebben a kezébe sem adnám a gyereket. Nála ellenszenvesebb nőt még nem ismertem a lányáról nem is beszélve. Azt azért hozzátenném hogy 4 unokája van és egyikkel sem foglalkozik ( csak addig max amíg picik) . Azóta a kislány 8 hónapos . A mai napig ha jön ugyanezt csinálja, nem érdekli hogy szerencsétlen gyerek már mászik és játszani akar. Ezzel azt akartam mondani, ha valaki nem kedvelsz nem fog változni az érzés. Hiszen 8 hónap után is azt mondom, soha nem vigyázhat majd rá anyós .
2022. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!