Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán fura kérdés, de egyszerű...

Talán fura kérdés, de egyszerűen nem tudom mi a normális egy kisbabánál. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát mennyire normális, hogy gyakrabban pukizik? Elég nagyokat is szokott. Azért kérdezem, mert lehet miattam van, amit én megeszem, nem tudom. Nincs viszonyítási alapom, hogy mi normális egy babánál.


Nagyon jó kisbaba, csak akkor nyügös, ha puki, kaki, vagy hasfájás kínozza.


Épp anyukám van itt nálunk és amikor felvette, húzta magát a kicsi. Evés után volt közvetlenül. Anyukám rögtön mondta, hogy adni kell neki ilyen vagy olyan teát, legalábbis mikor én voltam baba, azt csinálták.


A kérdésem: Tényleg orvosolni kell minden alkalommal, ha látom, hogy a hasa miatt nyügös, vagy épp puki? Ha igen, hogyan? Orvostól kérdezzem?


2022. aug. 2. 08:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10# Ez is jó ötlet, de ha még használatban van, cseréld gyakran a szűrőt benne. A bacik melegágya. :)
2022. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Digitális kijelzős, szól ha cserélni kell😊
2022. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!