Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is ennyire vállalh...

Szerintetek is ennyire vállalhatatlan születendő babánk neve?

Figyelt kérdés
Gyermekünknek a Tábori Péter Ezra nevet szánjuk. A család nagy része kiakadt hogy rettenetes név és egész életére tönkretesszük vele. Tényleg olyan borzalmas? Az Ezrát egy rokonom miatt szeretném adni neki, akinek rengeteget köszönhetek.
2022. okt. 2. 15:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel így semmi gond nincs. Nem vállalhatatlan.
2022. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
21%
Nalunk a gimiben a tanarok a gyerekek teljes nevet leiratjak a dolgozatra. Van aki tiz percig irta a hosszú neveit, egy kisfiunak hivatalosan le is vetettek a masodik keresztnevet. Szoval nagyon macera alapbol is a masodik nev,hat ha meg ilyen fura. En sem adnam.
2022. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
12%
Én csak akkor adnék zsidó nevet,ha kifejezetten izraelita vallásúak vagytok. Anélkül visszatetsző. Szerintem.
2022. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
12%

Az Ezra tényleg nem kell oda, szerintem is eléggé lányos név (először Elzát olvastam).

Tábori Péter simán jó. Vagy valami ritka, de hasonló név. Pl. Tábori Péter Etele. Az már jobban hangzik egy fokkal.

2022. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
71%
24! De jó név így! Sokkal jobban tetszik.
2022. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%
Star Wars Rebels-ből jött az ötlet? 😂
2022. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk George Ezra jut eszembe először (és a Budapest cimű száma), eddig sosem hallottam erről a kettyós szineszről.

Szerintem ennél sokkal gázabb "modern" neveket adnak manapság, ráadásul első keresztnévnek, ha neked és a férjednek tetszik, engem pont nem érdekelne ki mit gondol.

2022. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok jo nev az ezra. Az en lanyom neven is kivolt akadva a fel csalad de nem erdekelt. Miutan megszuletett soha tobbe nem hoztak fel ezt a nev mizeriat de ha felhoznak se izgatna. Annyira hidegen hagy... vicces mert azota lepten nyomon idegenek a jatszon rajonganak ezert a nevert. En elso nevnek is adnam siman az ezrat.
2022. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
78%
23 Pedig elég sok zsidó név van közhasználatban itthon, de a véleményedet nyugodtan kifejtheted a Máriáknak, Erzsébeteknek, Józsefeknek és Jánosoknak 😃 A Dánieleket és a Dávidokat se hagyd ki 😃
2022. okt. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállalható név, főleg hogy csak másodiknak lesz.
2022. okt. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!