Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az élet egy járni már...

Milyen az élet egy járni már tudó babával? Könnyebb vagy nehezebb

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Termèszetesen nehezebb :D mivel el tud szaladni tőled, megnő az esèsek, balesetek száma, állandòan rohannak...
2022. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oldalról könnyebb mert már egyedül eljut ahova akar, nincs hiszti, hogy nem tud odamenni. Másik oldalról nehezebb mert már egyedül eljut oda ahova akar, mármint bárhova ami veszélyes, többször esik, kel, ha magabiztos akkor meg mindig elkolbászol a látóteredből és nézegetheted, hogy éppen mit pakol.
2022. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebb. Elkezdett járni a fiam és piciként nem értette még, hogy mik a szabályok. Sokszor szaladtam utána. Most 4 éves, még elevenebb, de tudja a közlekedés szabályait. Mindig figyeltem/figyelek rá, de voltak váratlak szituk. Már ketten lesznek, biztos nem fogok unatkozni.
2022. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Könnyebb, mert kevesebb dolog miatt hisztizik, nem kell hozzá annyit hajolgatni. Nehezebb, mert a babakocsiba pakolt rengeteg cuccot meg amit a boltban vettél innentől kezdve cipelheted hátizsákban, meg szatyrokban, mert motorozni vagy sétalni akar. Meg persze cipelheted a motort és a gyereket is, mert elfáradt. Meg nagyobb figyelmet igényel hogy közlekedj vele, bármikor képes elrohanni.
2022. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Konnyebb!! En anno ugy alakitottam ki az egesz hazat hogy biztonsagos legyen. En utaltam cipelni ide-oda. Annyi szerencsem volt hogy nem erdekelte a maszas magas helyekre de szerintem minden megoldhato ugy is :)
2022. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4 az en lanyom 2,5 eves mult es mindenhova tolom a kocsit ha elfarad beleul. 3 eves koraig tervezem igy. Szerintem sokan igy csinaljak legalabbis amit latok magam korul
2022. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol fugg, mennyire volt egyszeru babad.

En midnenkitol azt hallom, hogya dackorszak mennyire nehez, a baba idoszak meg konnyu.

Tobbemberes babaval nekem megvaltas, amikor mar tudott setalni, es csak egyszerubb, ahogy no.

2022. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb, nálunk a dackorszak se igazán robbant be (még). 2 éves.
2022. nov. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nehezebb..


De mondjuk nekem az egyikkel mászósan volt igazán nehéz.


De meg aem közelíti a 2,5-3,5 èves kort.


Az első időszak 5-ször ébredése se

2022. nov. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk könnyebb lett. Nagyon nehéz eset volt addig a kislányom, amíg nem tudott járni.
2022. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!