Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az élet egy járni már...

Milyen az élet egy járni már tudó babával? Könnyebb vagy nehezebb

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Is-is. Könnyebb, mert nem akar mindenhol mászni, babakocsizni, de nehezebb is, mert menne ki a világból, vagy mindenhol megáll és megnéz, felszed mindent. Boltba meg hasonló helyre menni vele katasztrófa.
2022. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

nehezebb, mert már nem marad meg egyhelyben

könnyebb, mert már nem marad meg egyhelyben


szívesen! :D

2022. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal könnyebb. Nyilván az értelmi fejlődés is benne van a dologban, de imádom, hogy tudunk csavarogni, sétálni (nem szerette korábban a babakocsit se). Itthon van, hogy fél óráig rám se néz, csak jön-megy, játszik, pakol. Amíg nem mászott, wc-re se tudtam elmenni, mindenhez kellettem, mert üvöltött. Megváltás ez a kor az első időkhöz képest.
2022. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a bolt is könnyebb lett, kiszáll, tolja a babakocsit, amit adok neki, bepakolja alulra a kosárba, segít lecsipogni. Előtte végigüvöltötte, gyomorgörcsöm volt.
2022. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A fiam 7 honapos,meg nem jar de mar most azt momdom,hogy sokkal nehezebb mint amikor csecsemo volt...Erdekes ez,mert akkor meg azt kivantam,hogy barcsak lenne mar magyobb nem olyan kis torekeny 😄
2022. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!