Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után meddig volt...

Szülés után meddig volt veletek otthon a párotok? Mikor kellett visszamennie dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 16:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
2 hetig de csak kenyszerbol..egy hetet terveztunk,csakhat egy het utan brutalis csalankiutesem lett,nem birtam felkelni az agybol,igy kenytelen volt meg egy hetet maradni.
2022. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
18%
20as. Senkivel nem normális 0-24ben együtt lenni évekig. 0 magánszféra. Ráadásul kisgyerek mellett nem lehet teljesértékű munkát végezni hosszú távon.
2022. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
22. Mint írtam, nem 0-24. Egyébként a gyereked úgyis ott van a nyakadon, szóval...
2022. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
És ha bemegy a munkahelyére, ott több magánszférája van, mint otthon? 🤣🤣🤣🤣
2022. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
11%
Ott vannak emberi kapcsolatai. Érik ingerek. Nem a gyerekről szól minden. Anyának mwg van magánélete otthon egyedül, amikor a gyerek alszik.
2022. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek nagyon fáj és borzasztó irigy, hogy a kedves férje (vagy ő maga) nem dolgozhat otthonról….🥲
2022. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem jött be. Mert mindketten dolgozhatunk itthonról, akár fullba is, de nekünk van igényünk emberi kapcsolatokra, ígyhát heti 2-3 napot bemegyünk. Nem normális dolog évekig full összezárva lenni.
2022. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

27, ez nem jött be. Tudod, lehet, hogy neked ezt nehéz elfogadni, de nem mindenki ugyanolyan ám. Nem mindenki igényli azt, amit te.

Az én férjem enyhén autista, csak velem és a lányommal érzi magát önmagának, minden más interakció számára nagyon nehéz és fárasztó. Ha havonta egyszer be kell mennie a munkahelyére, akkor előre mérgelődik, hogy minek akarnak a munkatársai találkozni :D

Illetve én is nagggyon magamnak való vagyok. Azért járok el a kislányommal baba-mama klubba, meg játszótérre, hogy ő tudjon barátkozni, játszani, motorozni, stb, nem azért, hogy én tudjak pletykálni. Mert nekem amúgy semmi kedvem ehhez.


Nekem az itthonról szabadulás nem azt jelenti, hogy a férjem elől menekülök, hanem a lányom elől :D De az is csak annyi, hogy elmegyek másfél órát vásárolni.


De ma pl egész délelőtt egyedül voltam itthon, főztem, takarítottam, a férjem meg a lányom a szomszédban volt anyóséknál, délben már nézegettem ki az ablakon, hogy mikor jönnek már vissza. Látod, van, aki igényli a másik társaságát, a

2022. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

De pont ez a nem egészséges benne, hogy fél napot nem bírsz már ki népkülök.

Nálam az emberi kapcsolatok nem pletykálkodást jelentenek.

Az, hogy a férjed autista pedig egy speciális eset. Én egészséges emberekről írtam.

2022. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek, mint te, bármit lehet írni, mindenre tudsz majd valamit kötekedni :D
2022. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!