Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után meddig volt...

Szülés után meddig volt veletek otthon a párotok? Mikor kellett visszamennie dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 16:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
80%

29


Attól hogy itthonról dolgozunk, vannak emberi kapcsolataink. Minden héten találkozunk a barátainkkal és rengeteg egyéb külön program is van. A nyáron még fesztiválra is eljutottunk, igaz külön, csak a barátokkal, mert egyikünk mindig a gyerekkel volt.


Kollégák is rendszeresen jönnek pl bográcsozni.


Emellett családi házban lakunk, van hogy fél napig nem látjuk egymást, egyikünk a kertben tesz-vesz, a másik a gyerekkel játszik, esetleg elviszi valamerre. Vagy van, mikor nagymama átjön pár órára és addig mi az apjával elmegyünk bicózni, esetleg mindketten a hobbinkkal foglalkozunk addig, stb stb stb.


Nem úgy kell elképzelni, hogy otthon ülünk egész nap.

2022. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
80%
Otthnról dolgozik, de olyan 2-3 hetet akkor nem dolgozott
2022. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
85%

"Anyának mwg van magánélete otthon egyedül, amikor a gyerek alszik."


:DDDDD

Micsoda minőségi időtöltés lehet az!

2022. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
5 hetet😊
2022. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg mindig csak azt tudom mondani, hogy szörnyen irigylem akinek a ferje otthonról dolgozik vagy esetleg vállalkozó és magának osztja be az idejét. Teny én is itthonról dolgoztam és nehéz colt emberi kapcsolatok nélkül. Viszont ebben a feldolgozott időszakban a fel karom odaadnam, ha apa itthon lenne velünk. ❤️ minden egyes nap, főleg mikor éjszaka vagyunk egyedül q picivel alig várom h végre hazajojjon 🙏🏼 és nem azért mert 1 percet nem tudok nélküle lenni, de nem gondolom, hogy egy frissen szült nőtől vagy úgy amblokk irigyelni v megtagadni kéne v leszolni kéne azért mert ők b a férje otthonról dolgozik
2022. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!