Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom másfél éves furcsa...

Kislányom másfél éves furcsa dolgokat csinál. Lábujjhegyen megy néha, ma először sorba rakta a hajgumikat,bármire felmászik folyton szökik és a kezeit is kezdte rázni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10 mostanában mindig van legalább 2 olyan válaszolo aki ezt odaírja minden egyes ilyen kérdés alá.

Miért zavar? Tényleg érdekel.

2022. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,bocsi..Csak olyan fura nekem is szokott lábujhegyen mennj a kisfiam eszembese jut hogy bármi bajs legyen és amióta itt olvasgatom a kérdéseket azóta annyi minden rosszat beképzel az ember magánwk ami rlőtte eszébe se jut..Tiszta paráztató ez az oldal..Mindenki csak azt nézi hogy a 100 esetből 1 baba beteg vagy 1 szülés rossz
2022. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem én is ennek a hatása alatt vagyok. Mindenféle oldalakon annyi videó kering az ember tényleg elgondolkodik. A beszéddel semmi baj. Sőt nagyon sok szavat mond már van amikor össze is köti őket. Beszélgetünk mondja utánunk a szavakat
2022. dec. 26. 12:10
 14/17 anonim ***** válasza:

#11.

#12. Nekem is ez jutott eszembe, én is ezt tapasztalom. Persze értem, hogy mindenki tart valamilyen betegségtől, de túlságosan sem jó belemenni ezekbe, mert egy csomó jó dolgot meg elszalasztunk. Mindenki mostanában betegséget keres a gyerekén...

2022. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen énis így veszem észre..daj os ebbr avilágba élünk de hát ezrk gyerekek.

Mi nem csináltunk ilyet?dehigynem még olyanabbakat is :)) senki nem gondolta hogy betegek lenné k..ez csak az internet világa.sztem nyugodj meg és élvezd hogy mit huncutkodik a gyermeked :):)

10-12# voltam

2022. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%

Az autista tüneteket pont ezért nem kell figyelni 1,5 évesen, mert 1,5 évesen még normális, de pl 3 évesen már nem, és akkor lehet gyanakodni.


Autista tünet, hogy nem beszél egy gyerek időben. Nem 1 évesen, hanem mondjuk 4. A kora itt a kulcs, ne figyelgesd ezeket a jeleket ideje korán.

2022. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia, leirnad kérlek mi lett veletek azóta
ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!