Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két kisgyerek mellett hogy...

Két kisgyerek mellett hogy jut időtök tornázni? Otthon hagynak, ha tornázni akarsz?

Figyelt kérdés
Eljárni még több idő lenne,jajj,mit csináljak..
2011. febr. 22. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1 van.

Mikor pici volt (fél éves koráig), tornáztam mellette.

Már nem tudok:-/

2011. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra az egy órára férjem vigyáz rájuk.
2011. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

ha otthon tornázol miért nem tornázol velük?:)

akármilyen kicsit valamit biztos meg tudnak csinálni.

2011. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kicsik*
2011. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Na ha két gyerekkel próbálsz tornázni, az minden csak nem torna. Ez nagyon jól hangzik hogy tornázzunk velük, de az maximum játék, nem edzés és fogyókúra.


Nem létezik hogy ne lenne aki 40 percre megfogná, vagy max ha alszanak. Az a nagy igazság hogy az embernek arra van ideje amire akarja. Én 1 évig tűrtem hogy 100 kiló vagyok, és kerestem a kifogásokat hogy miért nem tornázok. Aztán 2 hónapja végre felemeltem a hátsóm azóta lement 15 kiló.

2011. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
VÁÁÁÁÁÁÁÁ!!Hogy csináltad?Én is 2 kiló hiján annyi vagyok:(.Mit tornáztál,heti hányszor?Diéta volt??Irj légyszi!!!Elipszis tréneren gondolkoztam,hogy csinálom,mert az van,de nem hagytk békés a picurok,mindig rá akartak mászni.
2011. febr. 25. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nap tornázok, norbi kick-box-ra, ez kb 35-40 perc.

1200-1400 kalória körül eszek. Én a aklóriaszámolásra esküszök. Számolok, és eszek mindent (csokit, sütit, kekszet is) A főtt kajákat is írom főzés közben. Vettem egy grammos mérleget, és lemérek mindent nyersen, felírom egy füzetbe, a végén összeszámolom a kalóriákat, lemérem a kész kaját, aztán osztok-szorzok mennyit ehetek. Az első 3-4 hét macerás de utána könnyen megy. Sokmindent tudok fejből is. Így nem kell kétfelé főzni, és nem hiányzik semmilyen kaja.


Annyit viszont el kell mondjak, hogy a fogyókúrához, főleg ilyen nagy súlyból, be kell kattanni. Amíg agyban nem állsz rá, addig fel fogod adni. Én is próbáltam az elmúlt 1 évben is többször nekikezdeni, de 2-3 nap után nem ment. Csak a kifogásokat kerestem. Aztán megláttam a karácsonyi családi képünket, és elbőgtem magam, hogy én nem akarok így kinézni. Azóta az sem izgat ha csokit zabálnak mellettem.

2011. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!