Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ADHD-és anyukák! Lenne pár...

Sch. Niki kérdése:

ADHD-és anyukák! Lenne pár kérdésem hozzátok! Ti, hogy vettétek észre, hogy ADHD a gyerek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos. Már babaként is elég akaratos volt, de 10 hós környékén annyira megváltozott, hogy felborultak az északák, átcserélődtek. Harapni, karmolni kezdett minket, sokszor üti a fejét. Kapkodva csinál mindent, hirtelen vált és mióta kezemet fogva megy azóta egész nap csak kegyünk le föl megállás nélkül. Enni is csak úgy eszik, ha valamit elérakok, hogy babráljon közben. Elvittem állami neurológushoz, aki azt mondta ADHD-s a gyerek. Nem akartam elhinni, ezért elvittem magánba is Pécsre, ott azt mondták csak túl okos, és, hogy 15 hós gyereknek nem lehet kég ADHD-t felállítani. Max 5 évesen. Most ott tartok, hogy teljesen ki vagyok merülve, a gyerek hajnalig tomból, annyira állmos, hogy mégjobban bepörög, hiszti, ugrálás az ágyon mindennek neki ugrik, már attól félek agyrázkodást kapp. Csak pörög, hisztizik. Segítsetek! A ti gyereketek is ilyen volt ilyen idősen? Hogyan lehet kicsit lenyugtatni? Köszönöm!

2023. máj. 8. 21:14
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
29/30 Most ezt nem értem.
2023. máj. 14. 14:24
 32/32 anonim ***** válasza:
Szia , hogy vagytok azota , van valami fejlemeny? Koszonom, ha valaszolsz, remelem jol vagytok
2023. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!