Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóban illetlenség...

Babalátogatóban illetlenség ott is aludni? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

2 hete született meg az egyik közeli barátnőm kislánya. A kórházban már voltam náluk, azóta csak telefonon beszéltünk, de kb. 0-24-es kapcsolatban vagyunk iMessage-en.

Pénteken mondta, hogy majd szóljak, mikor akarok rendesen menni, nem csak egy fél órára.


Viszont Sopronban laknak amúgy, a kórházba is azért mentem, mert itt szült Pesten. Szóval nem 5 perc kocsival sem. Eddig, ha mentem hozzájuk, mindig ott aludtam 1-2 éjszakát, de akkor még nem volt baba, szóval esténként elmentünk erre-arra, vagy egy napra kimentünk Parndorfba stb. És a vendégszobából lett a babaszoba is náluk.


Leírtam, mikor lenne jó, ő meg mondta, hogy akkor menjek most hétvégén és kérdezte, hogy ott is alszom-e, mert a baba átengedi a szobáját szívesen, mert egyelőre még velük alszik.

Nem tudom, hogy ezt udvariasságból kérdezte-e meg, vagy tényleg nem gond, ha ott alszom? Valamint, tőle nem akartam kérdezni, de ha ott alszom, egy baba mennyire sír hangosan? Éjjel nem zavarna például?



2023. jún. 21. 13:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Baratnom babaja 6 hetes volt, amikor meglatogattuk oket, es ott is aludtunk, pedig egy varosban lakunk. Nyilvan nem vendegkent mentunk mi mar oda, kiszolgaljuk ott magunkat, segitettunk a babaval stb. Hallottuk a babasirast, de ez van.
2023. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%
Hogyan alakult végül?
2023. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!