Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek extrém barátkozós volt...

Akinek extrém barátkozós volt a babája piciként, annál ez meddig tartott?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos, lakótelepen lakunk, nagyon sokat sétálunk 2 hetes kora óta, sok a szomszéd, akik mindig megcsodálták a babakocsiban, szóval megszokta az idegeneket. Mindig is viszonylag nyugodt, kedves, mosolygós baba volt.

Most viszont már nagyon durván barátkozik mindenkivel, zebránál, boltok pénztáránál állva csak azt veszem észre, hogy mosolyog valakire a hátam mögött, teszi-veszi magát, integet :)

Szinte kiprovokálja, hogy figyeljenek rá, rendesen megsértődik, ha nem foglalkozik vele, akit kinézett magának. Szeparációs szorongásnak egyelőre nyoma sincs, ha valaki ottmarad vele, simán ki tudok menni a szobából, nem sír, először látott ismerős karjában jól érezte magát, míg körbevitte a kerten stb.

Akiknek ilyen kis barátságos volt a babája, ott meddig tartott ez? Egyelőre nem zavar, sőt, nagyon imádnivaló, csak furcsának találom, hogy pont fiú létére ilyen :)



#baba #barátság #félelem #Mosolyog idegenekre
2023. júl. 13. 10:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A nénik nálunk is nagyon mennek! 😀 Meg valamiért a külföldi egyetemista csajok 🙂

De én meg tiszta hülye vagyok, mert ha látom, hogy boldogan mosolyogva integet valakinek, aki nem reagál, akkor úgy meg tudom sajnálni, mert az értetlenség meg csalódottság annyira látszik rajta olyankor... 🙃

2023. júl. 13. 19:58
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
22# ezt én is megfigyeltem egyébként. Értem én, hogy nincs mindenki oda a gyerekekért, meg el van a saját kis világában...de nem bírnèk nem visszamosolyogni,ha néz rám egy mosolygós baba. Nem vagyunk egyformák.
2023. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!