Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák anyatejes babával,...

Anyukák anyatejes babával, mikor kezdtétek/kezditek a hozzátáplálást és hogyan?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

6 hónaposan, alma és krumpli volt az első szilárd kajája. Igyekeztünk az ajánlások szerint haladni, de egy ideig szopott még minden étkezés után, nem az azonnali kiváltás volt a cél.

Most 11 hónapos, már csak reggel-este szopik, az első hónapokban szuperül evett mindent, mostanában nem mindig "ér rá", föleg a főzelékkel harcolunk, a gyümölcsöt és kenyeret nagyon imádja :)

2023. aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
6 hónaposan, BLW-vel mind a kettőnél, legalábbis elméletben először, a nagynál először csak alapanyagokat adtam falatka-formában, később tértünk át a komplexebb ételekre. A nagynak első kajája sült répahasábok és cukkini voltak (saját ebédünkből kivéve alapból), a kicsi meg lenyúlta a nővére reggelire felszolgált (és érintetlenül hagyott) vajas kiflijét, szóval ő akkor kezdte (de ez szintén 6 hónaposan volt nála is, előtte elvettem tőle, ha valami ételszerűséget kaparintott volna meg).
2023. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan kezdtük gyümölccsel, de bármit adtam neki, fájt a hasa, így védőnővel, és gyerekorvossal egyeztetve pihentettük a dolgot, és csak rá 3 hétre kezdtük újra, akkor jobban is bírta.
2023. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!