Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvettem a cicit de nem...

Elvettem a cicit de nem alszik el ?!!

Figyelt kérdés

Sziasztok segitseget kernek ma reggel elvettem 18 hos kisfiamtol a cicit .. de azota nem alszik el akarmivel probalkozom .

Valaki esetleg tudna segiteni?


2023. szept. 2. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Cumi, cumisüveg, ringatás, mellé fekvés?


Itt majd hidd el, kapsz érte rendesen, mert "majd elhagyja ha megérik rá, elvenni nem szabad"...


Én elöbb eljutottam erre a pontra.

Amifontos, hogy határozott legyél. Ha egyszer elhataroztad, vidd végig, akármennyire keresi, nehéz.

Nálunk kb 1.5-2 nap sírás volt. Utána nem is kereste.

Fiamnál a cumi vált be. Addig nem cumizott, de a cici helyett elfohadta. 13hónaposan választottam le.


Lányomnál a cumisüveg. Ugyan úgy magamhoz fogtam, mint szoptatasnál, csak teát kapott cici helyett. Ő cumis volt első naptól. Őt 10hónaposan szoktattam le, ő pl nem is kereste.

2023. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Kisfiam sem. Cumizik de akkor megprobalom azt ..

Most 1 oran at ringattam mire elaludt es keservesen sirt .

Majdnem feladtam .

2023. szept. 2. 13:50
 3/23 A kérdező kommentje:
És este hogy viselte a babad ?
2023. szept. 2. 13:52
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Az első este rosszabb volt. Ott kereste, bujt, tovabb tartott az altatás. Éjjel addig 5-6x kelt cicizni. Most is kelt, nehezebb volt a visszaaltatás. De kitartottam. Aztan a 2.este elaludt cumival simán. Ejjel 2 vagy 3x kelt, cumi be, pici simi.

3.éjszakától pedig 1x kelt inni.

2023. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Akkor veszek is egy cumit .

Nagyon szepen koszonom hogy segitettel .

Ki kell tartanom .

Remelem elfogadja majd .

Mert sokszor probaltam mar de semmi .

2023. szept. 2. 14:01
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát nyilván ha elveszed tőle hirtelen egyik naprol a másikra a cicit amivel 18 hónapos koráig aludt akkor nem kell csodálkozni.
2023. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém sosem választotta le magát, két éves korában már rohadtul elegem volt, hogy random letépi a ruhám, ha éhes és néha rá-rá harap.. az egyik mellbimbóm meg is sínylette. Próbáltam mindenfélét, nem hatott, hát egyszerűen megmondtam, hogy nem jó nekem, fáj, nincs több. Üvöltés, karmolás, kiabálás nemalvás volt, hiába csitítottam raktam külön, vigasztaltam, helyettesítettem, nagyon kemény volt lelkileg és fizikailag is. Aztán egyszer vége lett, kidőlt és elaludt hajnalban, reggel már csak kicsit sírt és így tovább. Másnapra sok programot szerveztem neki, hogy kevésbé jusson eszébe, 2-3 nap alatt leszokott, de azért néha még 9 évesen is eszébe jut, hogy annakidején cicizett, csak már fujjog rá, de olyan 5 éves korig simán eszében volt a dolog. Úgy érzem túl sokáig húztam, megoldást meg nem találtam rá, nem választja le magát, ráadásul nem csak ő fontos, hanem te is. Ha már terhes nagyon a ciciztetés, egyszerűen ne engedd, akkor sem, ha sír. Enyhítésre nekünk semmi nem jött be.
2023. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos nem szokatnám ezért rá másfél évesen a cumira ha eddig nem kellett neki. Aztán majd kinlodhatsz hogy arról is hogy szokasd le. Meg jól tönkre teszi a fogát. Feküdj mellé, beszélgessetek róla hogy mostmár nincs. Majd megszokja. Pont ennyi idősen választottam el én is a fiamat. Volt sírás de nem kapott pótlékot.
2023. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

9 es

És meddig volt nagyon rossz ?

Mikor szokta meg hogy nincs tobb?

2023. szept. 2. 14:28
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
2 nap volt sírás meg még vagy 2-3 napig mondani kellett hogy nincs már. De nem követelte. Megértette. Mondtam hogy fáj
2023. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!