Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvettem a cicit de nem...

Elvettem a cicit de nem alszik el ?!!

Figyelt kérdés

Sziasztok segitseget kernek ma reggel elvettem 18 hos kisfiamtol a cicit .. de azota nem alszik el akarmivel probalkozom .

Valaki esetleg tudna segiteni?


2023. szept. 2. 13:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nalam nem cumizott a kisfiam, en 2 evesen vettem el tole mert muszaj volt, az alvas hetekig nem allt be rendesen, estenkent meg csak- csak elaludt de a delutani alvas szornyu volt. Vettem cumit, tettem csoros poharba tejet, vizet, semmi nem segitett. Csak az ido, es a turelem. 2 honap telt mar el azota es teljesen sikerult megszoknia.
2023. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Rendesen beállt az alvas ?

Azota at alussza az ejszakat ?

Igazabol nem az alvas miatt veszem el hanem mar annyira rakapott hogy mindig azt szeretne .

Es semmi massal nem nyugszik meg .

Nem tudok el menni tőle 1 orara sem

2023. szept. 3. 10:51
 23/23 anonim ***** válasza:

En sem az alvas miatt vettem el hanem mert teherbe estem és szörnyen fájt. Azóta egyszer sem kel hajnalban. Nyílván minden gyerek más de nálunk bevált az, hogy türelemmel kivártam, hogy hozzászokjon. Nem szoktattam rá helyette semmire.

Hatalmas cicifüggő volt, 2 évesen simán bárhol előkapta volna, stb…

2023. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!