Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye van olyan pár rajtunk...

Ugye van olyan pár rajtunk kívül is, amelyik kapcsolat nem ment szét a gyerek születése óta?

Figyelt kérdés
Döbbenetes olvasni ezt a rengeteg szörnyű sztorit, panaszokat. A net elé, munkába, haverokhoz menekülő elhanyagolt férfiakról szóló történetekről nem is beszélve.. "Mert nekem a gyerek a legfontosabb!" És a gyereknek az nem fontos, hogy kiegyensúlyozott, boldog apa és anya legyen vele??
2010. okt. 19. 12:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is minden rendben a baba megszületése óta, pedig csak másfél év telt el az első találkozás és a szülés között. azóta jön a második gyerek is. Nem mondom, hogy mindig könnyű, néha kiborulok annyit vagyok egyedül, az élettársam annyit dolgozik, hogy lényegében sosem látjuk, de annyira szeretjük, én is meg a lánya is, hogy eszem ágában sincs itthagyni, szerintem neki sincs eszében elzavarni minket:-)

Én úgy gondolom, hogy azok a kapcsolatok amik tönkremennek nem a gyerek miatt, az esetleg vagy csak kifogás vagypedig felerősítenek más eddig szunnyadó vagy eddig elviselhető vagy félresöpört problémát.

2010. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon boldogok vagyunk. 20 hónapos a kisfiunk, vannak problémák (anyagi), de miatta küzdünk, érte élünk.
2010. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Érdekes és tanulságos dolgokat írtok. Mondjuk én hajlamos vagyok akkor is úgy nézni a dolgokat az életben, hogy félig teli van a pohár (szerintem ezért nem golyóztam még be egy-egy nehezebb időszakban:)..

Arról elfelejtettem írni, hogy semmi segítségem nincs. Nagyszülők 200 km-re, testvérek szintúgy, a férjem pedig 2 állásban dolgozik, mindent nekem kell megoldanom itthon illetve a kisfiammal kapcsolatban. Nem mondom hogy könnyű, de vannak akiknek több a gondjuk van, illetve rosszabbul élnek meg helyzeteket.

2010. okt. 19. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!