Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye van olyan pár rajtunk...

Ugye van olyan pár rajtunk kívül is, amelyik kapcsolat nem ment szét a gyerek születése óta?

Figyelt kérdés
Döbbenetes olvasni ezt a rengeteg szörnyű sztorit, panaszokat. A net elé, munkába, haverokhoz menekülő elhanyagolt férfiakról szóló történetekről nem is beszélve.. "Mert nekem a gyerek a legfontosabb!" És a gyereknek az nem fontos, hogy kiegyensúlyozott, boldog apa és anya legyen vele??
2010. okt. 19. 12:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az az általános,amit te írsz.Csak ebből a helyzetből kifolyólag több a probléma,több segítséget kérnek az anyukák a gyakorikérdéseken.
2010. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Húúúúúúúú! megnyugtató ez a sok gyors válasz!!!! Nekem az anyukám mondta jótanácsként, mikor szülés után ittvolt segíteni, hogy ne essek majd abba a hibába, hogy innentől csak a gyerek. Ne várjam, hogy mindíg a férjem bújjon hozzám, én is tegyem. Érezze magát hasznosnak és fontosnak. Én első héttől fogva a hajnali szoptatás után kocogtam át az ágyneműmmel a gyerekszobából a férjem mellé, velem ébredhetett reggel. A kisfiam három hetes korától pedig már én is a hálószobánkban aludtam, átjártam szoptatni (mondjuk a kisfiam is nekünk akart jót, mert 4 hetes korától végigalussza az éjszakákat). A házasélethez se mindig van késztetésem, meg túl sok energiám, de erőt veszek magamon és aztán jön a kedv is hozzá:)

Örülök, hogy nem vagyunk csodabogarak!:) És még mielőtt vetnék a köveket rám: nagyon szeretem a kisfiam, nagyon régen szerettem volna a babát, de megvártam, míg a párom mondta azt, hogy "na akkor jöhetne egy kis trónörökös",pedig nem vagyok már 20-onéves, és nálunk se varázsütésre történnek így a dolgok, hanem elhatározással és néha komoly odafigyeléssel és erőfeszítéssel, lemondással járnak,de megéri!!!

2010. okt. 19. 12:56
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom.. nálunk is minden rendben, pedig a baba jövetele után sok minden megváltozott az anyagiakban is ( nem feltétlen a baba miatt), de együtt probáljuk megoldani a dolgokat.

Nálunk is voltak viták mire rájöttünk, hogy a mindennapos beszélgetések maradtak el. Mióta ujra beszélgetünk már minden ok.

2010. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is csatlakozom a boldogan élő családosokhoz!

Mi már több mint 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, ebből 5 éve vagyunk házasok. Kislányunk tavaly október elején született. Most tervezzük a tesót :-)

Mi is mindketten tettünk és teszünk azért, hogy jó házasságban éljünk. Számunkra nagyon fontos, hogy a család minden tagja boldog legyen, gyerek-anya-apa egyformán :-)))

2010. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

azt írod, a babád 4 hetes korától átalussza az éhjjelt. nos, az enyém 4 hetes korától nem alussza át....ezek szerint nem nagyon tudod, milyen hullazombiként átlézengeni a napot, miközben ott a háztartás, a bevásárlás, a gyerek (aki nappal is nyűgös, sírós nagyon sokáig), és mindemellett apa nem segít semmit, "mert ő dolgozik", de szó szeritn, soha egy pelenka , egy bevéásárlás, egy séta, semmi.... szülők pedig 400 km-re, az anya egy pillanatra sem kapcsolódhat ki, még fürödni se tud úgy, hogy legyen 5 perc nyugta... ha megromlott valami nálunk, akkor nem gondolom, hogy az én hibámból, mert én bizony erőn felül beleadtam midnent.

hidd el, ha valahol szétmegy valami, nem feltétlenül azért van, "mert csak a gyerek". vannak, lehetnek egyéb okok is (pl. amiket én írtam).

amúgy mi rendbe jöttünk talán, de voltak nagyon szomorú időszakaink is. most viszont tervezzük a kistesót, ill. már gyártani próbáljuk.

de tudok olyat, akinél hasonló okok mi att, mint amit vázoltam, nem tudták együtt folytatni tovább.

mi a férjemmel nagyon szerettük/szeretjük egymást már 10 éve, lehet, hogy ez mentett meg minket, annak ellenére, hogy egy időre nagyon elhidegültünk egymástól.

22 hónapos kislány édesanyja

2010. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk két gyerekünk van: 10,5 éves fiú és 1,5 éves lány.

19 éve vagyunk együtt-nem házasodtunk össze- párom 37, én 38 múltam.

2010. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben van a lényeg amit a 13.06os anyuka írt. Hogy nem szabad megvárni azt hogy elhidegüljenek a párok egymástól. Nekem a lányom másfél évesen !! kezdte átaludni az éjszakát, mégsem ment tönkre a házasságunk. Azt is meg lehet szokni egy idő után hogy éjjel x alkalommal ugrasz a gyerekhez, szerintem ez nem kifogás. Illetve pont hogy kifogás!
2010. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is minden rendben,sőt talán bensőségesebb a kapcsolatunk,mióta babát vállaltunk.Mindketten infantilis típusú emberek vagyunk,vidáman humorral próbálunk átlendülni az élet akadályain.Persze a titok az hogy egymásra is mindig maradjon egy pici idő,és hogy minden időszakban,kezdve a terhességtől,megtaláljuk a szépséget is,ne csak a nehézséget.Ennek szellemében várjuk immár a kistestvérkét,és tényleg boldogok vagyunk,remélem még rengeteg hosszú évig.Egy kétéves kisfiú anyukája és 36h.kismama
2010. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
hát nem kifogásként írtam...estére olxan hulla voltam, hogy kettőig nem láttam, aztán végre lefeküdhettem, és mit ad isten, 1 óra múlva már kelhettem is újra. aztán megint és megint és megint. és írom, hogy SEMMI segítségem nem volt, soha. senki még egy kávét sem főzött meg nekem. a gyerekem meg egy örökmozgó típus, aki ugyan nem volt el 1 játékkal fél óráig...mindegy. biztos én vagyok a selejtes, hogy ilyen kifogásokat kerestem...
2010. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántásból írtam neked hogy kifogásnak érzem, ne bántódj meg ezen mert nem annak szántam. EGy szóval sem mondom hogy mindenki ugyanúgy viseli a megpróbáltatásokat.

Még egyszer bocs ha megbántottalak, nem akartam.

2010. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!