Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon furán viselkedik a...

Nagyon furán viselkedik a lányom amióta napon voltunk vele lehet valami baja? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nyaralunk és fürdőhelyen voltunk tegnap őt árnyékba tettem de mászkál és járkálni akart mindig, nem volt sokat így az árnyékban, nem kötözhettem oda. Kb 5 órát voltunk ott


Nem nagyon akar enni eddig jól evett mindent megevett amit elé tettem.

Inni nagyon sokat kér. Ma csak úgy nézett maga elé nyugodtan van nagyon. Ő nem ilyen én tudom hogy szokott viselkedni


2019. júl. 20. 20:47
 1/5 anonim válasza:
0%
Érdekes
2019. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Testhőmérséklete milyen?

Napégése van?

A bőrét ha felcsíped a karján mennyire ruganyos?

2019. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inni igyon az a legfontosabb nehogy kiszáradjon, meleg van az én kicsimnek is inkább este van étvágya, sok gyümölcsöt eszik napközben! Figyeld a hőmérsékletét mindenképp!
2019. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sapka volt rajta? Be volt kenve? Folyadékot ivott rendesen az 5 óra alatt? Mikorra esett ez az öt óra? 11 és 3 között felnőttnek sem ajánlatos a napon lenni.


Mennyi idős?


Amíg nem lázas vagy hány,addig szerintem nincs gond.

2019. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
48%
Ha viszont mégis, akkor nagyon súlyos következményei lehetnek
2019. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!