Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusi babával már el lehet...

Júliusi babával már el lehet menni szeptember elején nyaralni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki július vége felé fogok szülni, munka miatt csak szeptember elején tudunk nyaralni menni. Mennyire probléma ez a babára nézve? Lehet hogy nem lesz még addig 6 hetes, azért kérdezem
dec. 8. 12:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
77%

Rengetegen járnak nagy hassal nyaralni .inkább mint újszülöttel...


Lehet én vagyok a régimódi, de én a nagy hassal való nyaralást is inkább kihagyom, úgy mint a frissen szült nyaralást is.

dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
64%
27, jó döntés.
dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
84%
Éppen 6 hetes babával nem utazgatnék, pláne nem 400 km-t. Ki tudja milyen babát fogsz ki. Nálunk ilyenkor már ment a hasfájósság, amire semmi sem használt, egész éjszaka üvöltött a kisfiam. Az autóban szintén üvöltött.
dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
37%

Júliusi a kislányom. Szeptember végén 3 hétre elutaztunk Horvátországba.

Életünk legjobb döntése volt! Ő evett-aludt, kicsit nézelődött; mi nagyokat sétáltunk, nagyokat beszélgettünk, és minden kötelezettségtől, otthoni teendőtől mentesen élveztük, hogy egy család lettünk.

A férjemnek is jót tett, hogy jobban belejöjjön az apaságba.

Nyugodtak voltunk, élveztük minden percét, és ez a kislányunkra is átragadt. Semmi gondunk nem volt Vele.

dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
17%
31 az te vagy,de ha már választani kell inkább nagy hassal mint kisbabaval...
dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
87%

6 hetessel? Dehogy. Bazi messze van a 400km. Szenvedés lenne mindenkinek. Én már 33 hetesen sem vállalnám be. Az minimum 3,5-4 óra kocsival. Bedagad a lábad, kényelmetlen nagy hassal. Arról nem is beszélve hogy és ha rosszul viseled a sok egyhelyben ülést? Kint mész el dokihoz, ha bármi van?


Én márciusra várom a lányomat és talán a 200 km-te levő Balatont vállaljuk jövő nyáron. Azt is inkább a nagytesoja miatt.


Elhiszem, hogy szerettek utazni, de pici babával megváltozik az élet. Mondom ezt úgy hogy én is azt gondolom hogy a gyerek születik a családba, és nem körülötte forog minden…DE meg kell tanulnod a baba igényeit a sajátos elé helyezni. Egy pici babával az élet sokszor nem a tervek szerint alakul.

dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
70%

29!

Igazad van, de aki nem terhes, az csak a lábát tudja eltörni nyaralás előtt, a méhszája nem tud elkezdeni kinyílni, te viszont terhesen is ugyanúgy el tudod törni a lábad is minden más mellett... Tehát a kockázat mindenképp magasabb, egy rakás veszély fenyeget az átlagosokon felül.

Szóval én előre foglalt útra nem mennék, inkább olyanra, amit utolsó pillanatban is ráérek eldönteni.

Írom ezt úgy, hogy én is nagyon utazós vagyok, de a szeptemberi babámmal csak következő szezonban vállaltam be az első utat.

Ja, és nem tudom, hogy hova mentek, de terhesen egy csomó dolog nem ajánlott (medencében fürdeni, napozni, hosszan sétálni stb.), nem lesz rossz úgy ott lenni, hogy mégis kimaradsz a dolgokból?

dec. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Bookingon szoktunk foglalni, általában ott még előtte 2 héttel, 1 hónappal le lehet mondani ha úgy érzem nem bírom. Illetve maximum kötünk utasbiztosítást, amiben benne van ilyen, hogy ha le kell mondani
dec. 9. 08:08
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bírni fogod.

34, itt nem hárman mennének a kis buborékukban, hanem nagy családi nyaralásról van szó az oltatlan újszülöttel. Szerintem az nagyon más.

dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!