Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ugye nincs baj? Túl...

Anyukák ugye nincs baj? Túl vagyunk az első baleseten. Remegek, mint a kocsonya.

Figyelt kérdés

Kislányom 6,5 hónapos. Hátról hasra már hónapok óta fordul, hasról hátra viszont csak pár napja, és eddig csak kétszer produkálta.

A hálóban vagyunk nappal, ahol nekünk csak egy 15 centi magasságú nagy matrac van, általában a matrac kellős közepén fekszik.

Egy pillanatra mentem ki zsepiért, és óriási csattanás.

Még most sem tudom, hogyan, de a tőle távolabbik oldalon a hátán feküdt a földön a laminált járólapon.

Nem sírt, csak ott feküdt - szörnyű volt - akkor zendített rá, mikor ölbekaptam.

Hamar megnyugodott, azóta játszik.

Egy piros folt van a fején.

Mit figyeljek rajta? Vagy nincs baj igaz?

Olyan felelőtlennek érzem magam. Annyira rohadtul megijedtem...............azt hiszem a bukdácsolásokat nem fogom jól viselni.


2010. okt. 21. 15:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsot, megpróbálom majd megfogadni.

Látom a példát a környezetemben is. Akinél jajveszékelnek, és akinél tudomást sem szereznek az esésről. Úgy van ahogy írod, hogy sokszor inkább a környezet reakciójától sírnak.

Jaj csak hát annyi rosszat lehet hallani, hogy ez- és az az esés következménye.

2010. okt. 21. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!