Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyar orszagon ciki hasznalt...

Magyar orszagon ciki hasznalt uzletbe/turkaloba jarni?

Figyelt kérdés

Sokan ugy beszelnek rola, mint ha ez ciki lenne, hogy nincs penzuk mindent ujonan venni a babanak.

Itt nem csak a megszokott ruha turikrol beszelek, hanem a hasznalt baba uzletekrol, ahol babakocsit, kisagyat, legzesfigyelot stb-t lehet kapni.

Kulfoldon mindenki vasarol ott...lehet szegeny vagy gazdag.Ez csak a magyaroknak ciki??Vagy csak az en ismeroseim szegyenlik ennyire, hogy megvaltozott az eletszinvonaluk?


2010. okt. 22. 21:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
de titok, hogy melyik országban élsz???
2010. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
A mi városunkban az utóbbi hónapokban annyi duri nyílt,mert divat lett duriba járni, fillérekért tök jó márkás cuccokat lehet kapni. Némelyik olyan igényes,hogy ha nem lenne kiírva,hogy használt ruha üzlet, senki meg nem mondaná, szépen vasalt, válogatott minőségű cuccok vannak. Pár éve még a kínai volt a népszerű, úgy látom azok most lecsengtek.
2010. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
ja nem titok :) Manchester mellett elek.
2010. okt. 22. 21:41
 14/31 anonim ***** válasza:

Valaki leírná, hogy hol van ilyen bolt, pl. Budapesten?

Köszi

2010. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Budapesten nem tudok.

Bacs megyeben van :)

Ruha+kisagya+utazoagy+babakocsi.

2010. okt. 22. 21:43
 16/31 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is vannak olyan dolgai, amiket használtan vettünk. Pl. sport kocsi, babahinta.

Viszont én ruhát nem veszek neki használtan. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, mert magamnak simán veszek használt ruhát. Terhességem előtt szerettem járni a durikat. A fiamnak viszont valamiért nem szeretnék használt ruhát venni, és ezért nem is veszek.

Engem pl emiatt megszóltak már itt. Jöttek a dumával, hogy "ha annyi pénzem lenne, én sem...". Egyébként nem élünk luxusban, egyáltalán nem vagyok eleresztve anyagilag, de attól mégis idegenkedem, hogy használt ruhát adjak a fiamra. Na de nem kezdek el magyarázkodni, mert itt is megkapom a magamét...

2010. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem,a lényeget nagyjából te mondtad meg:könnyebb úgy turizni,és használt dolgokat venni,hogy egyébként meglenne rá a pénzed,de vmiért feleslegesnek tartod újonnan megvenni,és nehezebb úgy turizni,hogy azt kényszerből teszed,mert nincs pénzed az újra.Cikinek nem nevezném még így sem egyiket sem,de ahogyan a szólás mondja-"Nem szégyen a szegénység,csak kellemetlen".
2010. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Tolem biztos nem :D

En nem akarok vitat!!

Szerintem ezen nem is lehet vitazni.Nyilvan ha nem tudnad nem venned meg :)

Bar ok igy is megveszik, hogy neha etelre nem jut annyi mint amennyire szukseg lenne.

Az a fo baj, hogy eddig nem volt anyagi gondjuk, de most van es felnek beismerni.

Szerintem sokan vannak igy, hogy meg volt mindenre a penz, de a deviza hitelek miatt 2*-3* annyit kell fizetni.

Bar az igaz, hogy ki min sporol....lehet ok az etelt valasztottak!!

Csak kivancsiskodom nem itelkezem senki felett!!!Az nem az en stilusom!!!

2010. okt. 22. 21:53
 19/31 A kérdező kommentje:

Nem mindig volt ez igy :)

2-3 eve volt olyan is, hogy etelre sem jutott.

2008 oktobereben es novembereben (bo 1.5 honapig) piritoson eltunk.Nem volt pezunk citromlevet tenni a teaba, akkor turura sem jutott.

Nem akarok magyarazkodni, de en elotte es azota is onnan oltozom.

2010. okt. 22. 21:57
 20/31 A kérdező kommentje:

Azt vontam le az egeszbol, hogy nem ciki, csak valaki nem szereti :)

Szerintem nincs baj vele (en szeretem is), csak azt nem ha valakit megszolnak erte, hogy onnan oltozik.

2010. okt. 22. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!