Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez egy két hezes...

Normális ez egy két hezes babánál? Hogy szoktathatnám le ezekről? Folytatás lent

Figyelt kérdés

A kislányom folyton a mellemen akar lenni(nem vicc, félóránként eszik) a kakija tele van fehér pöttyökkel a meg nem emésztett tejtől.

Ha elalszik és leteszem, két percen bellül felsír.

Ha mégis sikerül huzamosabb ideig aludnia az ágyban, és én kimerészkedem a szobából, akkor is sírni kezd.

Próbálkoztunk cumival, kipárnáztam, tettük babahordóba, hordozókendőt kötöttem magamra, de semmi javulás.

Mi tudnék tenni?

CCsak az ölemben vagy mellettem hajlandó aludni.


2010. okt. 23. 00:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a babának nem tetszik az 5 in1 kendő, csak a kezembe hajlandó lenni.
2010. okt. 23. 08:46
 12/14 anonim ***** válasza:

mi 2 hónapos korunkig pólyában aludtunk, onnantól nagyon szépen beállt a 3 órás etetésre.Abba biztonságba érezte magát. Még a babakocsiba is abba aludt.

Ebben a korban esznek, alszanak még, próbáld meg ezt. Az is jó ha lepedővel próbálod meg. Az anyaméhbe "be volt zárva".

Ok, hogy rád van szüksége mint az előző hozzászólók írták, de azért az nem jó ha fél óránként eszik, nincs ideje emészteni.

2010. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok, mi sem szerettük kendőt, sem a mai tai-t.

Lehet hogy 99.9 % ilyenek a babák, akkor mi az 0,1 % vagyunk, nekem szépen evett aludt a pólyában, persze itt voltam a lakásban, meg mellette, de nekem csak az első 3 hétben aludt mellettem, utána a saját ágyában aludt/alszik.

SZERINTEM az az egészséges, ha neki is van saját ágya, "tere". És nem alszik el már kézben , mellettem, csak a saját ágyában, vagy mostanában a foga jön néha a hordozóban elringatom ha nyűgös és utána átrakom az ágyába.

2010. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szia, normális! annyitól eltekintve, hogy én nem eteteném fél óránként, az sok. szorítsd rá, hogy ha cicin van, akkor ne aludjon be rajta, és egyen rendesen. ha nem eszik, bealszik, tedd le. ne rakd rá félóránkánt, húzd az időt, ringasd, énekelj neki....először 1 órát próbálj kihúzni aztán szép fokozatosan menj feljebb.

nálunk is ez volt anno....letettem volna, pattnat ki a szeme, ha reccsent a parketta, akkor vége volt az alvásnak....3 hós korig csak ringatva aludt el....brrrr. de normális! persze vannak babák, akik 2 hetesen már átalusszák az éjjelt, és nappal is édesen zavartalanul alszanak, hát neked nem ilyet dobott a gép. de hát mint látod, még sokmindenkienk sem, köztük velem! :)))

most 22 hónapos, és már átalussza az éjszakát. :)

kitartást!

2010. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!