Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor valakinek megszületik...

Amikor valakinek megszületik az első babája, miért kérdezgetik tőle folyton, hogy mikor jön a következő?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, hogy egyesek miért annyira kíváncsiak erre..

Mintha nem magán dolog lenne, hogy ki hány gyereket szeretne és mikor, meg egyébként az, hogy valaki vállal gyereket, nem azt jelenti hogy többet is szeretne.


A másik, hogy "egy gyerek nem gyerek". Már miért ne lenne? Gyereket csak többet lehet vállalni, vagy mi? 😂


jan. 20. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
2 hetes se volt, már kezdték... Orrbavertem volna őket egyesével. Mai napig tart, és elég kellemetlen mert nem igazán akar sikerülni, szóval főleg orrbavernék mindenkit qki megkérdezi, egyesével.
jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Mert ilyenek az emberek, sose elég vagy jó semmi. Amíg nincs gyereked addig miért nincs? mikor lesz? Az első után a mikor jön a második a menő. A második után, a lesz harmadik? Ha meg 3 vagy több gyereket vállalsz, akkor meg biztos a csok miatt.

Egészen nyugodtan mondd mindenkinek, hogy ne kutassanak már a méhedben, ez csak rád és a férjedre tartozik.

jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem általában semmi rossz szándék nincs benne, ez ilyen small talk. Valószínűleg igazából a válaszra se kiváncsi csak kérdez valamit mert úgy illik.
jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezeket a kérdéseket röviden le lehet zárni. Ha tervben van még egy, akkor azt mondom: idővel majd jön, ha meg nem akarok többet, akkor egyszerűen megmondom hogy nem mész több, és ennyi az egész 🤷🏼‍♀️
jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Egy hétig kórházba voltunk a sürgős császár után. Szétcsúszva voltam,kivérezve,gyógyszereket kaptam,de konkrétan ott bent már ezzel jöttek a rokonok,ismerősök,hogy lesz még? Mondtam is,hogy tessék?
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Tőlem a beteghordó fiú kérdezte 2 órával szülés után. Én vihogtam, szerintem mókás kérdés volt.
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Tőlem is kérdezték.

Aztán nagy korkulombseggel megszületett a másik gyerekem.

Azóta azt kérdezik,hogy harmadik?

Anyátok harmadik,az....

jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
5# vagyok. Nálam barátnők is kérdezték bent,úgyhogy aki kérdezte,annak most én is betoltam ezt a kérdést míg a másodikkal bent volt a szülés után,hogy na,mikor jön a harmadik?:D Nem tudom őt zavarta e,mint engem.
jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Simán bunkók.
jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert illedelemből beszélgetni akarnak, de nagyon nincs közös téma, a baba meg jó erre.
jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!