Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 évesnek szabad adni...

1.5 évesnek szabad adni desszertet? Ti adtok nekik? Milyen gyakran?(krémtúró, tejszelet, puding, ilyesmi)

Figyelt kérdés
febr. 8. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
13 honapos, nem evett meg soha hozzaadott cukros etelt. Jodarabig igy is marad.
febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

9, azért szívrohamot ne kapj attól az óriási döbbenettől

Oszt amúgy közöd?

febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Hogy az ilyen függő anyák és gyerekek az én gyerekemet akarják etetni a játszótéren, mert ugye hol máshol zabáljuk a csipszet meg túró rudit. Nem hiszem, hogy én vagyok rossz anya, hogy nem engedem tömni szarral a gyerekemet.
febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Én adtam, mert a kisfiam borzalmasan rossz evő, kipróbáltam, hogy ezeket eszi-e, de nem. Már nemsokára 4 éves, de azóta sem szereti. Mondjuk ő a rendes ételeket sem.
febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

13 zabalsz te de nem a gyerek a játszótéren.

Jó nagy a pofád.

febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%

A túró rudi helyett adhatunk neki gyümölcsöt is ám. A személyes kedvencem a ortofenilfenollal, imazilillal és tiabendazollal kezelt narancs és alma. Szoktam neki génmódosított zabkását is adni...Aztán 2000 km-ről hozott utóérleltetett banánnal szoktam ízesíteni a túrót,úgy is szereti.

A mamik meg folyamatosan főzik a cukros befőttet a kertben termelt gyümölcsből...Felháborító, hogy cukor van benne. Azóta már máglyára is hajtottam a boszorkányokat.

febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi idősen én még nem adtam. Kb 2 èves koràtòl kapott.
febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi idősen semmi ilyet nem kapott.

Kapott banánt túrót keverve, max.

4 éves és ilyeneket most se kap. Túró rudit néha, egy-egy kocka csokit de semmiképp nem mindennap. Mi se esszük, ő se látja, nem kéri.

febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Aki egészségesen meri etetni a gyerekét, lepontozzák. Csodás magyar édesanyák, akik elvileg rendben nevelnek elhízott országunkban...
febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
19 es, sajnos ez az orszag szinvonala.
febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!